Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Terhesség alatt lehet kádban fürcsizni? Nem árt a babának, ha több mint fél óráig ülök a meleg vizben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. Én is sokat ücsörögtem mert imádok heverni a kádban:-)
2009. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem árt a babának.

Én is rengeteg időt töltöttem a fürdőkádban. Azt a baba is imádta. Mindig mozgolódott, ahogy elterpeszkedtem a vízben. Csak úgy hullámzott a hasam...

2009. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem árt, én is végig fürödtem (langyos vízben, rövid ideig). A lényeg, hogy a víz ne legyen nagyon meleg, mert az méhösszehúzódásokat okozhat, és ne ülj benne túl sokáig, sztm a fél óra az már sok.


Boldog babavárást!


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy a meleg víz akár vetélést is okozhat, főleg az elején. - A forró fürdőt használták régen a nem kívánt terhesség megszakítására is...

Szóval csak testmeleg vízben jó pancsolni!!!

(a 38 fokos vizet már melegnek tartotta.)

2009. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismét kiderült hogy a védönömre ne halgassak,mert nekem azt mondta legelöször,hogy innentöl kezdve csak zuhany!! Én be is tartottam! pedig milyen jól esne néha a fürdés! :-) Már sokmindenben tapasztaltam hogy a többség teljesen mást mond mint ö!!
2009. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

abszolut nem art, csak arra ugyelj, hogy ne legyen tul forro a furdoviz.a tul meleg viztol tagulnak az erek es az nem jo.

boldog babavarast.15 hetes km

2009. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Orvosom tanácsa: lehet fürdeni, de ne legyen forró a víz, mert vérbőséget és méhösszehúzódást okoz. Főleg a terhesség elején kell ezzel vigyázni.

Én pl. úszni járok (orvosi utasításra) és olyankor 1 órát vízben vagyok, igaz az a víz 30 fok körüli.

2009. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia.14 hetes vagyok.én is imádok sokáig a kádba ücsörögni.anyukám mind az ötünkkel orák hosszát feküdta a kádba és olvasott.volt hogy 2* engedett hozzá meleg vizet mert kihült.semelyikünknek nem lett semmi baja.boldog babavárást mindenkinek!
2009. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim megtiltotta,hogy fürödjek. :( így 24hete csak zuhanyzok. :(
2009. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!