Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » T-Home Vivicittá Városvédő...

T-Home Vivicittá Városvédő Futáson elindulnál pocakosan? A TV reklámból: Szeged vagy Kaposvár lesz-e a vidék futófővárosa.

Figyelt kérdés
16 hetesen elinduljak?
2011. márc. 28. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen futottál elötte is meg a terhesség alatt is akkor Neked kell tudni hogy mennyit bírsz és a dokid is belemegy akkor talán.


De ha csak amatőr lelkesedés vezérel akkor semmiképp.

2011. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte futottam, de mióta tudom, hogy pocakban van, szinte semmit nem mozogtam sétán kívül.
2011. márc. 28. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp kérd ki az orvosod v. nőgyógyász véleményét ..

nem vagyok érintett nem tudom mikor lesz mennyi időd van még felkészülni.

2011. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most 7 végén lesz.
2011. márc. 28. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel a futás rázkódással jár, én mindenképp megkérdezném a dokimat, hogy ennyi idős terhesen és ennyi kihagyás után mit szól ehhez.
2011. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a 24. hétig futottam. A doki megengedte, mert előtte is rendszeresen jártam, de én nem hagytam ki csak pár hetet, amíg nagyon hánytam. Én a helyedben csak a doki engedélyével indulnék, mert 14 hét kihagyás azért elég sok.
2011. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
megnyertük:) Kaposvár 13.208 fő :)))
2011. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen :)

Végül elindultam :)

2011. ápr. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!