Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeged környékén ajánlanátok...

Szeged környékén ajánlanátok 4d uh-ot, ahol olcsóbb a vizsgálat mint Szegeden?

Figyelt kérdés
Mert itt úgy tudom nem úsznám meg 15ezer alatt.
2009. szept. 18. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam Szegeden - tavaly -, 12ezerbe került. A legközelebbi talán a Kecskeméti, ott 10ezerbe kerül ez a vizsgálat. Kicsit távolabb van még Békéscsabán is, ott is olcsóbb.
2009. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A védőnőm ajánlotta, hogy Szentesen is van már 4D és ha jól emlékszem 10 ezer. Sajnos részleteket nem tudok, mert én Békéscsabára fogok menni, így nem is írtam fel a szentesi címet. Szerintem kérdezz rá a szentesi kórházban.
2009. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem Kecskemétet, de összesen nem volt olcsóbb, mint Szegeden (és még az utazást bele sem számoltan Szegedről.)12 E+ 2E a dvd, +1E darabonként a fotó).

Szegeden a Bérkert Klinikán összesen 15 E (dvd-vel és egy cd-vel, amiről annyi és olyan fotót hívatsz elő, amilyet és amennyit szertnél). Mi bejelentkeztünk Kecskemétre, de meggondoltam magam, mert sok rosszat hallottam az uh-s doki stílusáról. Érdeklődj még esetleg a Kiskunhalasiról.

2009. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Félegyházán 6-8 körül van. Sajna nem tudom a telszámot, de ha felhívod őket tuti tudnak kapcsolni az ultrahangra. Magánban csinálja egy doki, jókat mondanak róla.

De ha hozzáadod a benzinköltséged, vagy utazási költséget ugyanott vagy mintha nem mentél volna el Szegedről.

Szerintem keresgéljél még Szegeden biztosan van olcsóbb is.

2009. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!