Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltunk 4d-n de mindent...

Tegnap voltunk 4d-n de mindent takart amit lehetett, vagyis az arcát nagy részt? Ti is elkeseredtetek? Mentetek még egyszer vagy megvártátok a születését?

Figyelt kérdés
26+4km
2011. márc. 29. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha tényleg nem látszott semmi, fel szoktak ajánlani egy újabb UH-ot ingyen. Nektek nem?
2011. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahol mi voltunk, meg kiküldenek sétálni, de nekem a dokim volt hogy meg is nyomkodta a gyereket vagy mondta hogy egyek egy kis csokit (habár az 2d volt)

Mi 16 hetes voltunk csak mert akkor találkoztam anyukámmal, de 20 hetes korig fér bele teljesen a képbe addig szerintem sokkal jobb.

Ahogy ti érzitek, ha elakartok menjetek megint el. de minél nagyobb annál kevesebb dolgot látni.

2011. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fel kellene, hogy ajánljanak még egyet ingyen. Egyik barátnőmnél ugyanez volt, takarta magát nagyon a pici a séta, csoki stb. ellenére, így felajánlották, hogy menjen vissza még egyszer persze ingyen.
2011. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10ezer helyett csak a vizsgálatot kellett fizetnünk vagyis 7ezret.hát ez se semmi...tornáztam ittam de semmi.ingyen nem ajánlották föl...kikellene ugyanugy fizetni..:(
2011. márc. 29. 08:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ha így járnék biztos, hogy mennék. Nálunk a 4d rendelőben az alap vizsgálat ára, ami csak a leletet tartalmazza 3500 forint ez mindenképpen ki kell fizetni, ha nem sikerül jó kép, vagy a babamozi nem úgy talál, akkor azért nem kell fizetni. Mi a nemét szerettük volna tudni, de nagyon takarta magát, a hölgy kérte, hogy hajoljak előre majd vissza hátra, forduljak oldalra stb. De sajnos így sem sikerült látni.
2011. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is 26 hetesen mentünk ( bár akkor már másodszorra), arcocskát akartunk látni. Késtek az UH-val, 20 percet várnom kellett, addig a baba parádézott de mire beértem bealudt. Mérges voltam rájuk, mert így sok hasrázás után felébredt fél pillanatra és láttuk az arcát, mert elvette a kezét. 12 ezer ft volt. Nekünk sem ajánlottak fel másik lehetőséget ingyen, de nem rég elsétáltam a hely előtt és csődbe ment. Ilyen hozzáállással nem is csodálom!
2011. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy ebben a helyzetbe visszamennék, de egy másik rendelőbe, ahol, ha úgy adódik ingyen csinálják a következő vizsgálatot.

Az első nekünk sem sikerült, hiába lépcsőztem, ettem-ittam, még jobban hátat fordított a picur!

Kaptunk pici fekete-fehér 3D képet arról az elkapott pillanatról, amikor sikerült az arcát látótérbe hozni! Így nem éreztük, hogy feleslegesen mentünk!

Egy fillért sem kellett fizetni, csak egy héttel később, amikor már sikerült a felvétel és a képek is jók lettek!

Egyszer mindenképp érdemes elmenni, mert nagy élmény látni és örök emlék marad!

2011. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a szonográfus addig csikizte a pocimat, amíg a lányom meg nem mutatta magát. :)

Én elmennék még egyszer, de nem ugyanoda! Valamelyik más 4D-s rendelőbe!

2011. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!