Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizsgalat utan beindult...

Vizsgalat utan beindult szules? Akinek az orvosi vizsgalat utan beindult a szules, mennyi ido ra, hogyan indult be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
péntek reggel megvizsgált a doki,onnantól nagyon gyenge fájásaim lettek 5percenként,még aznap délután 4kor kijött a nyákdugó,de még csak egy ujjnyira voltam nyitva.még két három vizsgálat következtében tovább tágultam így másnap este 8ra lett meg a babám.
2011. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sintén péntek reggel vizsgálat(40hét+5nap)és mikor hazaengedett pedig mondtam hogy olyan furcsán fáj a hasam.erre hogy semmi tágulás nem lesz szülés hétvégén,délutánra fájásaim voltak és estére visszamehettem szülni:)))
2011. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Betöltött 38 hetes voltam,délben orvosi vizsgálat(kézzel)felkeltem,felhúztam a bugyit,gatyót és kifele menet a vizsgálóból már jött is az első fájás.Este meglett a kisfiam!
2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második baba: 10kor megvizsgáltak jó alaposan, délután 1-2 felé elment részletekben a nyákdugó, meg enyhe vérzés, és nem múltak a fájásocskák (nem voltak erősek azért írom így).

Vissza is mentünk a kórházba, 16.20 ra megszületett a 4 kilós lányunk:)

2011. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hétfőn reggel megvizsgált a doki, kedden délután beindultak a fájások is, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, először csak mensi szerű görcsök, amik egyre sűrűbben és erősebben jelentkeztek. este hatkor kórház, tízkor már a kezemben tartottam a kisfiamat
2011. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első három gyerekem 1-1 vizsgálat után egy napon belül születtek. A negyediket már indították (előtte nem volt vizsgálat, ami beindította volna).
2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!