Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, és szúr a...

34 hetes vagyok, és szúr a hasam alja középen kb 5 napja. Az orvosi vizsgálat után pedig már barna folyásom is van másfél napja. Lehet ettől valami baja a babának?

Figyelt kérdés
A dokim másfél napja nézte és zárva volt a méhszáj, a szúráshoz nem tudott érdemben hozzászólni. A barnázás miatt felhívtam és azt mondta hogy a vizsgálattól van. Viszont azóta sem akar szűnni. Mit tegyek??? Mi lesz a babámmal???
2009. dec. 4. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Másik doki?


Ultrahang?

2009. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg mondjuk meg kellene nyugodnod mert nem hiszem hogy jót tesz az idegeskedés...
2009. dec. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vizsgálat miatt elvileg nem barnázhatnál. A leírt tünetek alapján akár méhlepény-probléma is lehet, nézesd meg azonnal. (Kórház, UH)
2009. dec. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem légy erőszakos a dokiddal, ha le akar építeni, és ha nem akarsz másikhoz menni. A barátnőm is így járt és nagy szerencse, hogy nem hagyta annyiba. Hazaküldték pihenni, de ő megint visszament és egyből vitték a műtőbe, mert jobban megvizsgálták, mint előző nap.
2009. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok. És most neki 3 és fél éves, egészséges kisfia van. Ő is 34-35 hét körül szült.
2009. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van a 34. héttől barnás folyásom, azóta hetente néznek, össze-vissza vizsgálgattak, és mivel semmit nem találtak, egyelőre békén hagynak, de csak rövid pórázon. Most már nem lenne koraszülött, így nyugodt vagyok, de az én dokim nem vette soha félvállról az idegeskedésem, és inkább 10 helyre beutalt meg soron kívül megnézett.
2009. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreértetek, az én dokim sem vette fél vállról, mert mikor voltam nála megvizsgált, és uh-t is csinált. Valószínű, hogy feltűnt volna neki hogy valami nagyobb gond van. Egyébként 2 napig volt ez a barnázás és utána elmúlt szerencsére, úgyhogy valószínű hogy tényleg a vizsgálattól volt. Most már megnyugodtam. Kórházban eddig már 2X feküdtem különböző túl óvatoskodás miatt és ha nem muszáj, most már nem szeretnék, csak szülni menni oda.
2009. dec. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!