Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbó és -udvar duzzadás,...

Mellbimbó és -udvar duzzadás, színtelenedés - mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom sötétebb lehet a bimbóudvar, nekem ellenben kiment a színe, sárgás-fehéres lett, ha dörzsölöm rózsaszínes lesz (vérellátás probléma??) de csak addig. A szőrtüszők a bimbóudvaron kidagadnak, mintha gyulladtak lennének, de nem azok, csak rücsisek, érzékenyek. Az egész bimbóudvar megdagadt, mintha összeverték volna...

21 hetes vagyok amúgy. Előtej szivárgást minimálisan tapasztaltam, rászáradva fél csepp, kb ennyi.

Normális ez? Miért van?


2011. márc. 31. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Ne foglalkozz ezzel, kivéve ha fáj nagyon. (Az érzékenység teljesen normális, nem számít fájdalomnak...)


Én már 3,5 éve szoptatok megállás nélkül(2. gyereket) Nekem sem sötétebbek és az udvar sem lett nagyobb, vagy csak minimálisan, nekem a bimbók nyúltak meg egy kicsit, meglátjuk, ha már nem szoptazok, hogyan alakulnak...

2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a 2. babával teljesen más lett a bimbóm. egyik esetben sem lett sötétetbb, de most hiperérzékeny, és a montgomery mirigyek (asszem, ez a nevük) a jobb bimbóm körül (a bimbóudvarban) nagyon kidudorodnak. de sztem nem baj :)

az első babával minimálisan változott csak meg, annyi, hogy elkezdett kimelkedni a bimbó maga

2011. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!