Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák, trükkök...

Milyen praktikák, trükkök vannak hogy nagyobbnak látszódjon a pocakom?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok és elég kicsi a pocakom.Mindenki azzal jön hogy milyen kicsi és hogy másnak ennyi idős terhesen mekkora a hasa.Ezért szeretnék pár tanácsot praktikát esetleg képet kérni!Előre is köszi
2011. márc. 31. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Örülj neki, hogy kicsi a hasad, legalább nem fog megereszkedni szülés után, nem megy tönkre a hasizmod. Nekem ekkora volt a 25. hétben: [link]
2011. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűk póló, egyél bőven és dugd ki a hasad. :) Én ezt csináltam, mert nekem is elég picike volt a végéig. (A végén aztán két hét alatt megnőtt.)
2011. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

őőő.....27 hetes vagyok csere egy nagy pocakra nem érdekel ?????? :DDD


na de komolyra fordítva a szót 30-31 héttől majd bőven fog nőni uh ha most kicsi is még nem jelenti hogy a végére is az lesz!!!!

2011. ápr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 porcukormókus ***** válasza:
Nekem is kicsi hasam van, és az elején kicsit bántott is hogy nem látszik eléggé. Most vagyok 29hetes, most sem számít túl nagy pocaknak az enyém, de mostmár kifejezetten örülök neki. Kényelmes, szép formás, és ha van egy kis mázlim megúszom a csíkokat is! :)
2011. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 18 hetes vagyok és az én pocim is kicsi. Sokan megjegyzik ezt... és nagyon rosszul esik. De tudom, hogy a baba elfér, mert jó széles a csípőm és ez semmit sem jelent. Remélem hamarosan megnő a pocakunk!
2011. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem örülj neki, hogy kicsi a pocid:) Én 20 hetes vagyok, de már mindenhol átadják a helyet, meg kérdezgetik, hogy ikrek-e, stb.... :)Mi lesz később??


És tényleg, legalább nem fog annyira kinyúlni a bőröd:)

2011. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!