Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Sziklai József 13. ker SZTK?

Dr Sziklai József 13. ker SZTK?

Figyelt kérdés
Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék kérni.
2011. ápr. 1. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ő ugyanaz, aki régebben a 15.kerületiben volt? (Mert nála pont voltam párszor:-))

Vagy csak véletlen egybeesés?

(Bocsi, hogy OFFoltam)

2011. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ő e az.Megírnád a véleményed róla?Hátha
2011. ápr. 5. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is a 15.kerben voltam a Sziklainál,idősebb, szokott humorizálni,néha rosszkedvű volt. Hozzá jártam kismama gondozásra,velem mindig kedves volt, azt mondta 6 kilót szabad hízni,3kg a gyerek,3kg a többi,ha többet hízok az megy a seggemre. Ezt így nyíltan megmondta. De én nem híztam sokat,csak mindig amennyit kellett,úgyhogy velem nagyon rendes volt,vizsgálatok közben is odafigyelt és nem állat módjára nyúlt belém. Szerintem rendes.
2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem nem volt igazán szimpatikus, elég hűvös és cinikus volt velem amiatt, hogy előtte kb 3 orvos már írt a kiskönyvembe, megkérdezte, mit keresek akkor ott, a vérvételről küldtek át, hogy írja alá a papíromat.

Lehet, pont rossz napja volt.

2011. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A jövő hétre kaptam időpontot,remélem,hogy jó napja lesz.Elég eltérőek a vélemények.

Köszönöm

2011. ápr. 5. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen volt Sziklai doktor? Amíg itt laktunk, én Nyitray dokihoz jártam ugyanide, nekem ő bejött.
2011. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia!Teljesen jó fej volt a doki!Én a Mannahhoz jártam az előző babámmal de ő sajna már nincsen.
2011. máj. 3. 10:36
 8/14 anonim válasza:

Röviden, tömören szerintem (lehet csúnyán hangzik, de!!!) undorító lekezelô stílusú vén f@sz!!!!!

dr. Sziklai minôsíthetelnûl viselkedett ahhoz képest hogy fájdalmakkal érkeztem a rendelôbe. Lekezelô volt és arrogáns! Megvizsgált vagy inkább úgy is fogalmazhatnék megkínzott, majd közölte nem nôgyógyászati a problémám. Pedig szerintem egyértelmûek voltak a jelek és a panaszaim is. Csak jelezném hogy 3napra már mûtöttek egy olyan helyen ahol meghallgatják és foglalkoznak a betegeggel. Lehet hogy péntek délután volt de talán nem a napnak kellene befolyásolnia hogy egy "orvos" foglalkozik-e egy beteggel.

2012. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ma voltam a Sziklai doktor úrnál. Azért mentem a rendelőbe, mert hétvégén erős alhasi fájdalmaim voltak. Reggel bementem dolgozni és már úgy éreztem, nem bírom tovább. Ez a rendelő volt a munkahelyemhez legközelebb. A körzeti orvosom telefonon azt javasolta, h menjek a legközelebbi nőgyógyászhoz... Sziklai doktor úr, amikor meghallotta, h nem a kerületben lakom, első körben kioktatott, h a lakóhely szerinti szakrendelőbe kell mennem, még akkor is, ha fájdalmaim vannak, valamint utána közölte nagy kegyesen, hogy megvizsgál ugyan, de ellátásban nem fog részesíteni... Nem tudtam mire vélni a dolgot és először azt hittem viccel... de rá kellett jönnöm, h nem.

Közölte továbbá, hogy a kerületi betegektől vettem most el az időt...

Megvizsgált és tovább irányított a lakóhely szerint illetékes szakorvosi rendelőbe.

Csak mellesleg jegyzem meg, h a lakóhely szerint illetékes rendelésre egy hónappal későbbre kaptam időpontot...

Fizetem a TB-t havonta, nem is keveset... Magán orvosra nincs pénzem... Majd ilyen ellátásba futok bele...

A doktor úrról és a Magyar egészségügyről is megvan a véleményem...

2014. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lilla60 válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz, az azert megnyugtat kicsit hogy nem csak velem volt ilyen paraszt! Arrogans, ellenszenves ven faxfej! Nem szoktam igy nyilatkozni emberekrol, de rola muszaj! Kioktatott, megalazott, most jovok tole es olyan ideges vagyok mint meg soha! Igy banni egy veszelyeztett terhes kismamaval, na barmi legyen az ilyen de ne nogyogyasz! Mindenki kerulje el nagy ivben!!!
2016. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!