Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mar nagyon rosszul...

Most mar nagyon rosszul vagyok, egyre rosszabul? En vagyok a "gyomorrontasos"? Nyugtasattok meg legyszi!

Figyelt kérdés
Aludtam egy par orat, de felebredtem hogy nagyon emelyeg a gyomrom, raz a hideg es most mar a hasam is megy! Mi van velem, tenyleg gyomorrontas vagy esetleg valami elkezdodott? Volt valaki igy? 38 hetes.
2011. ápr. 2. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem vírus csinálta ezt.

Gyakorlott vagyok hányásba, az első 5 hót végighánytam.

Most 3 napot hánytam és hasmenéseztem zsinórban. Ha mindkettő van...nekem a hányáshoz is az jött be, hogy ülsz a wc-n vajlinggal a kézben és abba hánysz, mert előfordulhat,hogy az izmok már nem tudnak erősen jól tartani odalent és az erőlködés, hányás hatására egyszerre jön alul-felül....:(

Ha azt érzed, hogy ez valami más vagy komolyabb, akkor dr. de a gyomorrontás, vírusos cucc nem okoz bajt a babusnak, max ringatózik egy jókorát. Nekem ezt mondták a dokik.

2011. ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg orvoshoz menni nem jutott eszedbe?
2011. ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már a 38.hétben nem biztos,hogy csak gyomorrontásra gondolnék.Szerintem hívd fel vagy keresd fel a dokidat.Várunk majd vissza a fejleményekkel!
2011. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp most írtam a másik kérdésedhez,hogy mi van Veled???Lázas nem vagy?Hogy ráz a hideg....Ebből tuti baba lesz nemsokára....Írj majd...
2011. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szules elojele is lehet a hanyas, hasmenes. Tisztul a szervezet szules elott. Nekem vajudas kozben volt hanyas, vagy 4x-5x. Hasmenesem nem volt, de lagy szekletem volt, tehat a hasmeneses dologrol nem tudok nyilatkozni. Ha nagyon vizes es nagyon gyakori akkor tuti nem szules/vajudas elojele, hisz oriasi kulonbseg van hasmenes es hasmenes kozott is.
2011. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!