Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+2 hetes terhes vagyok, és...

28+2 hetes terhes vagyok, és borzasztóan fáj a derekam. Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Hozzátartozik a dologhoz, hogy ülő munkát végzek napi 11 órában, 2 nap munka után 2 nap pihenés, de az első pihenős napomon alig tudok lábra állni, annyira fáj. Próbálok nem panaszkodni, mindenki azt mondja, hogy ez teljesen normális, tágulnak a csontok, helyezkedik a baba, lehet hogy ideget nyom... stb, de néha alig tudom elviselni. Valami jó praktika? Kezdek kikészülni, éjszaka alig tudok emiatt aludni, nem találom a helyem. Bébivel szerencsére minden rendben, lány létére focistát játszik a hasamban! Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 2. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg velejárója a terhességnek...nekem is volt, nem tudtam ellene tenni sokat...és szülés után csak rosszabb lett, akkor meg amiatt mert visszarendeződtek a dolgok, hirtelen eltűnt a nagy súly, amit cipeltem...

Én próbáltam nem túl sokat ülni, és ha tudtam sétáltam, nem mondom, hogy sokat segített, de legalább jól esett. :)

Kitartás.

2011. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is derékfájással küzdöttem a 27.héttől. Ami segít: meleg vizes zuhany, Naturland sport krém (ez növényi alapú izomlazító, terhesség alatt szinte az egyetlen amit lehet használni), alvásnál szoptatós párna. Napközben sokat segít a hastartó pánt, ha hordom nem fáj estére a derekam, jobban tudok mozogni, már 3500-ért lehet venni a kangaboo-ba és nagyon szuper, nem szorítja el a pocakomat sem. Kitartás :)
2011. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elnézést, hogy csak most reagálok rájuk. A derékfájásom igazából vénafájdalom volt, így jelzett a szervezetem, mert a kérdés kiírása után 2nappal-ápr 4-én - mélyvénás trombózissal kórházba kerültem, és egészen a császármetszésig, június 15-ig + 4 nap, bent is voltam. de szerencsére már minden rendben, gyönyörködöm a kislányomban, élvezem az itthonlétet. Szóval, így utólag is mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!