Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5napja szültem és gátmetszésem...

5napja szültem és gátmetszésem volt 7varrattal, ami borzasztóan fáj! Normális, hogy ennyire fáj még mindig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hétig nem bírtam leülni-szó szerint!De érdemes megnézetni,hogy nem e az aranyered jött ki szülés közben,mert az is iszonyatos kínokat tud okozni.
2008. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ez nem az aranyerem hanem a gátam azt érzem, és ki is tudom tapintani.
2008. dec. 5. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Szió!


Szerintem teljesen normális. Az átlag varratszám 3-5 között van és az e felett lévő már komoly gondokat okoz az anyukáknak hetekig - legalábbis a környezetemben lévő kismamák tapasztalatai alapján ezt szűrtem le.


Nekem 10 öltésem volt, és 4 hétig 20 cm-es párnákon csücsültem (mellesleg az aranyerem is kijött :((( ).


Kitartás!!!

ZIta (32 hetes kislány anyukája)

2008. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sok varratom volt nagy babám van 4020kgal született tehát nehéz volt és teljesen át tudom érezni amit érzel mert én is nehezen viseltem a dolgo az elsö 2-3hét volt elég szörnyü addig uszogumin ültem már ameddig birtam5-10perc még igy volt aleg elviselhetöbb.De idövel egyre könnyebb lessz,a 6 hetes kontrolra már teljesen jol voltam!Én phlogozam krémmel kenegettem a védönö javasolta az is sokat segitett.Jobbulást és boldog babázást.2,5honapos baba anyukája.
2008. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is több, mint 2 hétig egyáltalán nem bírtam ülni.

2008. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kitartok a babámért mindent elviselek!!!
2008. dec. 6. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a babához! Biztos normális, hiszen még most szültél pár napja. Nekem nem kellett gátmetszést alkalmazni, anélkül szültem, és még így is fájt "mindenem" olyan jó 10-14 napig. Emlékszem, kimentem a boltba, szülés után 1 héttel, és alig bírtam hazamászni, fájt a hüvelyem. Nyugi, biztos el fog múlni, de még túl frissek a sebek.
2008. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hétig úszógumiba ültem, és úgy szoptattam. Mondjuk én nem tudom, hogy hány öltés volt. Nem számoltam, nem is kérdeztem.
2008. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!