Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen más is érezte már?...

Adri baba kérdése:

25 hetesen más is érezte már? Tegnap este olyat rúgott belém a bébi hogy a lábát éreztem a kezemben! Másnak is ennyire erős?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyem meg :)

Igen, nekem is volt ilyen.

2009. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami csodállatos érzés,néha elpityergem magam hogy vajon megérdemlem e ezt a boldogságot!!
2009. febr. 27. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én manóm egész éjjel ezt játszotta:)mondjuk abban, hogy az most talpacska vagy kezecske volt, nem vagyok biztos, mindenesetre rúgás/ütés/mocorgás=pukli a pocakon:)

És még növésben van:)

Jó pocakosodást:)

2009. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megérdemled :)
2009. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nem éjjel játszana, még csodálatosabb érzés lenne:)

Bezzeg munka alatt édesen alszik:)

És ha vállaltuk a piciket, akkor megérdemeljük ezeket a csodálatos érzéseket, változásokat:)

2009. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM,ÉS HASONLÓ CSODÁS ÉRZÉSEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK:))))
2009. febr. 27. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem terhességem során először fordult elő tegnap, hogy annyira pörgött a babám, hogy csak néztem. Egész nap, pedig nem ettem ittam semmi olyat, de kaptam olyan rugásokat, hogy már szinte fájt! De milyen édes fájdalom!!!

Boldog Babavárást! Üdv: 26 hetes km

2009. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kis drágám jelenleg fejvégű. Így nagyon fent érzem sokszor, ahogy rúg. Odateszem a kezem és én is érzem, hogy szinte a kezemben van a lába. :) Apa is élvezi! Én a kis kezét is érzem sokszor. Mondjuk azt lent. Azt "élvezem" még, amikor le akarok feküdni aludni és oldalamra fordulok és rákezd! Ki akarja olyankor fúrni az oldalam. Akkor muszáj vagyok átfordulni. Aztán ha szerencsém van, elfogadja. Ha nem, akkor variálnom kell.

Nekem kis örökmozgóm van. Már előre félek, hogy kint is ilyen lesz-e! :)

26 hetes kismami

2009. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!