Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váci kórházban mikor csinálnak...

Váci kórházban mikor csinálnak EKG-t? ÉS beutaló nélkül fogadnak? Szóval időpont kellene.

Figyelt kérdés

ÉS genetikai ultrahangot?Ahhoz van beutalóm,de hol csinálják azt?Nőgyógyászaton?

Aki Vácon csinálta ezek megtudná mondani?

Nem vagyok járatos a váci kórházban és messze is van,így nem akarok feleslegesen odamenni.

Köszönöm a segítséget előre is.


2011. ápr. 3. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ekg-ra kell időpont és beutaló is. A másikat nem tudom. Viszont szerintem hívd fel a kórházat és megmondják. 0627/620-620. Kérd a kartonozót és ott mindent tudni fognak.
2011. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm voltam azóta a kórházban és azt mondták,hogy kell beutaló és csak távoli időpontot tudnak adni.De ezt a vizsgálatot a háziorvos is meg tudja csinálni.


De nagyon szépen köszönöm a választ és így legalább a telefonszám megvan a kartonozóhoz. :D

2011. ápr. 6. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!