Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondja meg valaki nekem hogy...

Mondja meg valaki nekem hogy mennyibe kerül a Maxi Tena Lady? Mert hogy szülés után jó ezt használni! Mert én egyébként is amikor megvolt elég rendessen véreztem!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-ben kapható inkontinencia betétet vittem a kórházba, kb. 2-300 forint körül van azt hiszem 12 db van benne, és nagyon jó volt, ebből 2 csomag elég. Sokkal olcsóbb a Tenánál, azt hiszem az olyan 8-900 forint.
2009. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a tenáért jóval ezer forint felett fizettem és csak néhány darabot tudtam elhasználni belőle. akkora volt, hogy a hátam közepétől a köldökömig ért, úgyhogy hozattam be anyukámmal másikat.
2009. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a dmben kapható jessa nevű betéttel voltam a legelégedettebb.Inkontinencia betét,a legnagyobb,kb.300-400Ft.A Tena kb.2000
2009. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
felírattam dokival vényre, így olcsóbb volt.
2009. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak részben kapcsolódik a témához, de nem tudom, hogy ajánlották-e már neked,hogy a szülés utánra vegyél hálós bugyit. Ezt is a patikában lehet kapni párszáz forint, különböző méretekben van, gyakorlatilag egy rugalmas hálóból varrt bugyi. Milliószor jobb,mint a méregdrága eldobható bugyik!!! Nagyon kényelmes, szuperül megtartja a betétet, ugyanakkor kellően rugalmas, nem irritálja a sebet. És könnyen mostható, pikkpakk megszárad, nekem 2 db volt, azt cserélgettem, és a szülés utáni 1-2 hétben csak ezt hordtam.
2009. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 1200ért vettem a maxi tenát. 30 darab van benne.

Szülés óta is azt használom, ha vérzek, ugyanis sokkal jobb mint pl. az always éjszakai.

Hálós bugyit énis vettem. Mivel nem lehetett megnézni, mondván, hogy steril, az eladó akkorát adott, hogy leesett rólam szülés után. Drága is volt és sz@r is! A betét meg ide oda csúszkált benne.

Én a rendes bugyimba tettem a tenát, és sosem ázott át.

2009. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!