Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen hova kell menni...

Szombathelyen hova kell menni terhes vérvételre? SZtk, vagy háziorvos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

SZTK-ba van a terhesgondozás, a kartonzóba úgy kell kérned a kartont, hogy a terhesgondozóba kéred vérvételre, mert ha csak a terhesgondozót mondod, akkor a vérvételre nem biztos, hogy behívnak, úgy macerásabb. Először mész?

Jobb, ha már korán mész, fél 8-ra, mert sokan vannak általában, ne kelljen sokat várni.

2011. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen,először megyek. Csütörtökön megyek először dokihoz. Maszekba. Még nem tudom hova küld vérvételre ,de gondolom oda.

Te is oda jársz?

2011. ápr. 4. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott van a terhesgondozás, oda kell menned. De nem ő fog küldeni, hanem el kell menned a védőnőhöz a papírral, amit a doki ad, hogy megállapította a terhességet, a védőnő kiállítja a kiskönyvet és odaadja a beutalót a vérvételre. Én nem most vagyok terhes, 2 éve szültem.

Kihez jársz?

2011. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dr. Németh Leventéhez megyek csütörtökön. Már van egy kisfiam,de ő nem Szombathelyen született. Nem tudom itt mi a menete a terhesgondozásnak. Először Pesten szültem ott máshogy volt minden.
2011. ápr. 4. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 éves múlt a kisfiam :-)

Ő fiatal, nagyon rendes, és mivel nemrég van a szakmában elég lelkiismeretesen dolgozik. Igaz nem nála szültem, de ő is bejött hozzám szülés közbe (ha fél órával előbb születik a fiam nála szülök).

Ha odaadja a papírt, úgyis fogja mondani, hogy menj védőnőhöz, ő majd a továbbiakat elmondja neked. Fog adni több papírt, mert sok mindent néznek először.

2011. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És szerinted az gond ha nem 6 hetesen csinálják az első vérvételt? Mert most vagyok hat hetes. Mivel csüt. megyek így a vérvétel csak jövő héten lesz meg.
2011. ápr. 4. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gond. Az első egy általános vérvétel, vércsoport, toxoplazma,WA, ilyenek lesznek, utána már nem emlékszem pontosan, de talán a 16. AFP+Hep.B lesz vérvétel. Szóval az a lényeg általában, hogy 10. hétig legyen meg az első vérvétel. Én is 10-11 hetesen voltam vérvételen. Vérvétel úgyis csak akkor tudsz menni, ha voltál már védőnőnél. Azt már tudod hova fogsz tartozni? Mert ha voltál dokinál, akkor másnap hívd fel, hogy mikor mehetsz hozzá.
2011. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor jó mert az első terességemnél 6 hetesen voltam. (ezekszerint itt tényleg máshogy mennek a dolgok. :)) Tudom kihez tartozom,mert a kisfiamhoz néha még kijön a védőnö.
2011. ápr. 4. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam mikor jöttetek Pestről ide, azért kérdeztem, tudod-e kihez tartozol. Ő úgyis elmond mindent.

Gratulálok amúgy és boldog babavárást!

2011. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!