Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Utrogestan...

7 hetes vagyok. Utrogestan mellett is barnázok. Kinél volt hasonló?

Figyelt kérdés

Már a pozitív teszttől használom a hüvelykapszulát 3x2 dózisban. Így is barnázom :(

Nem minden nap, de 2-3 naponta. Egyszeri alkalommal nem több, mint pl. egy 2 dió átmérője (kb)

Mitől lehet? Szinte mindig hajnalban 4-5 óra felé jelentkezik vagy közvetlenül az utro felhelyezése után.

Sokat fekszem, magne b6-ot, rutascorbint szedek.

Volt már egy vetélésem.

Utolsó uh-n baba szíve már dobogott (5+5hetesen)


2011. ápr. 4. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
utrogestan mellett a 14. hétig barnáztam. A 6. héttől szedtem. Egy-egy barnázós időszak tartott 3-4 napig is, és nem barna hüvelyváladékom volt, hanem híg barna folyadék jött belőlem. A 14. héten azt mondtam, hogy ha pihenés, odafigyelés és minden mellett sem akar megmaradni, én ennél többet nem tehetek, sajnálom. 16. hétig szedtem az utrot. 38 hétre született a kisfiam, ma már 14 hónapos ördögfióka.
2011. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, 2*1-et szedtem orálisan és nekem is volt már egy vetélésem.
2011. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál! Gratulálok a Kisfiadhoz, örülök, hogy Nálatok minden rendben lett a végére!

Kérdezhetnék még Tőled?

- Neked is fájt a hasad és a derekad? (görcsölés)

- Nekem is nagyon híg, barnás, néha világosabb (narancssárgás) "valami" ürül belőlem :(

- Amikor elmúlt Nálad akkor egyik napról a másikra, vagy fokozatosan?

- Kiderült, hogy mi okozta a barnázást?


Köszönöm, ha válaszolsz!

2011. ápr. 4. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

En 2x1-et szedtem, de a 6.heten ketszer vereztem is, majd a 16. heten mikor abbahagytam akkor is volt pici rozsaszines folyas!

25 hetes kismami

2011. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! Nem emlékszem, hogy görcsöltem volna és sajnos már azt sem tudom, hogy fokozatosan vagy hirtelen múlt-e el. Nem derült ki, hogy mi volt.
2011. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!