Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek migrénes fejfájás...

Mit tehetek migrénes fejfájás ellen? Más is szenved tőle? Ti milyen gyógyszert vesztek be rá?

Figyelt kérdés

17 hetes kismami vagyok és mielőtt babás lettem már akkor is volt féloldali fejfájásom,vagyis kegyetlen fejgörcsöm.megfigyeltem hogy időszakos és ápr-szeptemberig tart.algoflex fortét vagy cataflamot szoktam bevenni rá,de ugye ezt most nem lehet..ma megint elkezdődött...és kegyetlenül görcsölt a bal felem..

Ti mit csináltok ilyenkor???


2011. ápr. 4. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kinevetsz, de ennekem is gyerekkorom ota fejfajasaim voltak, sokszor migrenes. Az utolso 4 evben mindennap eszem egy doboz ananaszt, natur leben, azota nincs fejfajasom.
2011. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is migrénes vagyok,de mióta a terhesség miatt meg kell innom 3-4liter ásványvizet naponta,azóta kb.2x fájt a fejem,de az sem migrénes fájdalom volt.24hkm
2011. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 12 éves korom óta van migrénes fejfájásom,szintén bal oldali beidegződéssel. Most 28 hetes kismami vagyok. Az első 12 hétben sokszor fájt a fejem, 6 hetesen kórházban kötöttem ki kiszáradással. Aztán a 12. hét után mintha elvágták volna...azt se tudtam mi a fejfájás. Most,h beléptem a 3. trimeszterbe, már újra itt van a migrén. Elvileg csak paracetamol tartalmú gyógyszert lehet bevenni, alkalomszerűen, nem rendszeresen. Dehát nekem hetente fáj a fejem, az nem rendszeres? Algoflex forte, és Nospa, mint görcsoldó bevált a terhességem alatt, előtte sosem. Még novemberben voltam az ideggyógyászomnál, és ő is a paracetamolokat javasolta. Mondjuk az Algoflexet az uccsó 3 hónapban nem ajánlják. De az algopirynt sem, tehát már a fene sem tudja...Jó egészséget Nektek! Ha van ötlet én is várom!!!
2011. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejfájós vagyok én is kiskorom óta. Most mióta terhes vagyok ritkábban jelentkezik. Rubophent szoktam bevenni, igaz lázcsillapító is. De nekem bevált.
2011. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Paramax segít. :) Terhesség és szoptatás alatt is szedhető, gyorsan hat.
2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!panadolt vettem ma és ha nagyon durva abból felet vehetek be a védőnő szerint..

Amúgy érdekes,hogy lefekvéskor erősödik..van hogy amúgy nem is fáj csak ha elfekszek...

2011. ápr. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!