Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az, ha a pocakban...

Milyen az, ha a pocakban hiperaktív a baba? Tegnap olvastam valahol, hogy olyankor is azonnal orvoshoz kell menni mert bajt jelenthet.

Figyelt kérdés

Az én picim nagyon aktív,néha majd kirúgja az oldalam,de szerintem ez normális.

Azért elgondolkodtam a dolgon,nem tudom igazán értelmezni a dolgot...


2009. febr. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm....én még nem hallottam, hogy orvoshoz kell menni, ha túl aktív a pici. Tényleg így van? Nem tudom. Nekem is borzasztóan aktív! Mondtam is, hogy már előre félek, hogy nem lesz egy perc, sőt....egy pillanat nyugtom sem , ha idekint is ilyen lesz. :) Bár nagyon aktív a pocaklakóm, de nem érzem kórosnak. Inkább csak kellemetlen, hogy ő nem mindig akkor akar aludni, amikor én! :) Hogy az oldalad is majd kirúgja néha? Hát erről én is tudnék mesélni. Azért ha aggódsz, említsd meg a dokinak.

26 hetes kismami

2009. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy ismételtem magam a végén:

TIMMERMANNnál olvastam,a magzatmozgás számolásánál említette.Nem jó ha nem mozog,ezt tudjuk.Itt írta a másik végletet is: 2 szóval jellemezte hiperaktív és vergődik.

Néha megsoroz a törpe az igaz,de nem hiszem hogy ez sok lenne.Fogalmam sincs milyen lehet amiről írt.

2009. febr. 27. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is szörnyen sokat mocorgott odabenn-szinte csak az látszott,hogy állandóan mocorog a hasam.Szerintem ez is az egyik véglet,vagy semmit,vagy nagyon sokat.gondolom itt azért másnak/másképp is érzik az anyukák a mocorgást.

Mellesleg sose kérdezett ilyent az orvosom,anno.

És nekem mióta megszületett,azóta se bír egy helyben megmaradni :-) keze lába ficereg állandóan

2009. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Bemásoltam a linket az a biztos,ha olvassátok jobban értitek.

Köszke a válaszokat!

2009. febr. 27. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babómnál is volt egy éjszaka,hogy az átlagosnál jobban(sőt nagyon gyorsan és erősen) rugdosott,mozgolódott.Én megemlítettem a dokinak,azt mondta ne aggódjak emiatt,előfordul az ilyen.Az egyik ismerősömnek is csinált ilyet a babája a pociban,teljesen egészséges kisfiút szült. Jó babavárást! :)

32.hetes kismama

2009. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!