Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz hiperaktív a...

Ugye nem lesz hiperaktív a gyerekem, ha a 17. hét elején erősen ficánkol? Amelyik baba bent aktív, kint is eleven lesz? Tudom, még az elején vagyok, de érdekel.

Figyelt kérdés
Nem pillangó,meg rebegésszerűt éreztem,hanem attól jóval erősebben. Néha szinte félek,hogy nem rendezi-e át bent a dolgokat :) Pedig még csak most kezdett el néha mocorogni. Mi lesz később? Félre ne értsetek,nagyon örülök,hogy megmozdult!!
2009. dec. 4. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől lesz egy baba hiperaktiv, nyugi.

És összefüggés sincs a benti és a kinti lét között.

Egyébként azért érzed annyira, mert még sok helye van. Később le fog lassulni, be lesz zárva.

Gratulálok a mozgásokhoz!

2009. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bent jöttem mentem, kint egy vekni voltam:) Hugom ellentétje. A fiam? ő kint is bent is kalandor :D

Örülj neki, hogy már érzed:)

Lesznek még majd jó mozdulatai:D

A babáknak már van személyiségük, majd ez meghatározza, milyen lesz kint:) Bent nagyon jó világ van:)

2009. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is annyi idősen nagyon ficánkolt, most hogy nagyobb, inkább helyzekedik, fészkelődik, kevesebb hirtelen mozdulatai vannak.

30 hetes

2009. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ebben a cipőben járok!Határozottan,és erősen rugdos!Én szeretném ha egy picit "hiperaktív" lenne kint is!:)

Lehet hogy születése után nagyon nyugis lesz...erre úgy tudom nincs törvény!

17h

2009. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggód ez nem jelent semmit.Az én fiam annyira lusta volt a pocakomba hogy sokszor megijesztett,meg kellet böködnöm hogy egy kicsit mozgjon.De ma már 7.5 éves és azthiszem hogy van egy kis hiperaktivitása mert egyszerűen nemlehet lelőni.Ugyhogy ez az aktív magzatmozgás jelentheti az ellenkezőjét is.
2009. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hiperaktivitásnak egyébként sincs köze a normális mozgásigényhez, ami egy gyereknél mindig több, mint egy felnőttnél.
2009. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Első babánál elég sok kérdés felmerül... :)
2009. dec. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!