Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a dokinál, 29...

Tegnap voltam a dokinál, 29 hetesnek kellett volna lennem napra pontosan, de azt mondta a doki, hogy a buksija alapján csak 27 hetes 2 napos vagyok. Idáig is le voltam maradva 2 héttel, csak nem vették észre a dokik?

Figyelt kérdés
Ideáig minden rendben volt,minden ultrahangom stimmelt,napra pontosan követték egymást.4D sen is voltam,ott is stimmeltek a hetek,napok.Tegnap voltam a dokinál,29hetesnek kellett volna lennem napra pontosan,de azt mondta a doki,hogy a buksija alapján csak 27hetes2napos vagyok.Most akkor az én babámnak kisebb a feje,mint az átlag 29heteseknek,vagy 2hetet idáig tévedtek az orvosok??
2008. febr. 9. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem tévedtek és biztos nem csak a fejecskéje kisebb hanem az egész baba de nem baj én is levagyok maradva 1 hétel de még a szülésig sok van most megpihent egy kicsit de majd behozza ha gond van szólnak nem kell aggódni
2008. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,azt elfelejtettem leírni,hogy a combaja 29hetesnek felelt meg.
2008. febr. 9. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez volt,de igazabol EN meg negyon az elejen vagyok.

Az utolso mensim elso napja szerint mar 10 /betoltott/hetesnek kene lennem de az orvos a baba meretebol 9 hetesnek mondott.

Nekem biztos nem a kozepidoben fogant meg a baba,es a mensim is eleg ossze -vissza volt mostanaban.

Szerintem ne izgulj,nincs semmi gond,ha baj lett volna az orvosod biztosan mondta volna,es ugy van ahogy az elottem iro is mondta,minden kisbaba a sajat utemeben fejlodik.

Ne izgulj,ha nem tudsz megnyugodni keress fel egy masik orvost,es ott ugyis kiderul,h minden oke,de legalabb magad is menyugszol.

9 hetes kismama

2008. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem megmérte szülés előtt a doki a baba fejét és ráírta a papírra: 10 cm, mehet szülni. Szüléskor derült ki, hogy a baba 11 cm. Örülhetek hogy aránylag simán kifért. Azt azért sose felejtem el, hogy mennyire elsápadt a dokim, mikor a csecsemősnővér megmondta neki, mekkora a babó feje :S


Szóval ennyit a mérésekről.


Nővéremet félidőtől idegesítette a dokija, hogy kicsi a gyerek. Még a papírjára is ráírta, retardált. Erre szült egy 3100 g-os fiút, 37 hétre. Ha végig hordja, kb. 3,5 kiló lehetett volna. Kérdem én, miért volt ez kicsi?????

2008. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!