Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Febr.27én volt meg utoljára a...

Febr.27én volt meg utoljára a menszim (akkor jött meg) állt.27naposak a ciklusaim? Szal mult hét elötti pénteken kellett volna megjönnie de semmi?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet és negativ..Vélemény?
2011. ápr. 5. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem vegyél egy másik fajta tesztet és holnap reggel csináld meg még egyszer.Mert az is lehet hogy nem volt jó a teszt.Ha az is negatív akkor menj el a dokihoz egy vizsgálatra.
2011. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fanny89 ***** válasza:
Nekem is febr.24én kellett volna megjönnie! 3 negatív tesztet csináltam vagyis 4et. az utóbbi olyan volt hogy ha valakinek alacsony a hormontartalma akkor ez a teszt mutatja ki csak ha babó van a dologba. hát ez nem mutatott semmit :( próbáld ki te is hátha neked sikerül! CLEARBLUE test a neve. Sok sikert!!
2011. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem harom evvel ezelott februar 28-an volt az utolso mensim elso napja, marcius 12-13-an volt peteeresem, marcius 27-en clearblue-val mar pozitivat teszteltem este, tehat nem reggeli elso vizeletbol. De masnap reggel egy egyszeru, olcso teszttel probalkoztam es az is pozitiv lett.

Ez csak azert irtam le neked, mert hasonloak a datumok. Abbol kiindulva, hogy te egy nap elonyben vagy a mensink kezdetehez kepest es a ciklusod is egy nappal rovidebb (az enyem 28 napos volt), illetve most mar aprilis 5 van, szoval ez alapjan en azt mondtanam, hogy valami vagy felborult es nagyon keson volt peteeresed, nem kozepidoben es valoban baba lehet, de meg nem mutatja a teszt, vagy pedig nem vagy terhes es valami miatt kesik a mensid.

Ha nem latsz eselyt a kesobbi peteeresre, akkor csinalj meg egy tesztet (kb barmilyent, mertha marcius 10 korul volt peteeresed, akkor a legolcsobb teszt is mutatna a babat), ha az negativ, akkor viszont vard a mensit.

2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha már több, mint egy hete késik a mensesed, és a teszt negatív, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy babás vagy. :-( Persze, nem lehetetlen, de most már talán érdemes lenne elmenned dokihoz. Ami viszont azonnal tuti, az egy HCG vérvétel.

2011. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!