Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki megvastagodott...

Ha a doki megvastagodott nyálkahártyát lát akkor ki mutatja már a teszt a terhességet? Vagy ha a mensi miatt látja az uh. Után mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Talált egy cisztát is ami miatt voltak a barnázásaim.Az a poén hogy mondta h nem vagyok terhes de a nyálkahártya meg van vastagodva valószínű nem sokára megjön..Ez már több mint egy hete volt.Azóta semmi,de a fogamzásgátlót szedem.Jövőhéten megyek ellenőrzésre a ciszta miatt és ha ott lesz még akkor megműt.Hétfőn gondoltam hogy csinálok tesztet.Szerintetek?
2011. aug. 20. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj, mert a ciszta miatt nagy eséllyel úgyis pozitívat mutatna. Ha mész ellenőrzésre és esetleg terhes vagy akkor az kiderül, de szerintem mindezt csak a ciszta okozza.
2011. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos a cisztára nem tudok mit mondani, de nekem amikor még csak 4 hetes voltam elmentem orvoshoz a vetélésmegelőzése miatt, mert + volt már akkor a tesztem, és akkor csak azt látta nekem is, hogy meg van vastagodva. 1 hét múlvára rendelt vissza,akkor már látszott a petezsák. :)
2011. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Létezik hogy a ciszta miatt nem jött meg?

De már amióta voltam nála meg kellett volna jönnie nem?

Jól van akkor nem csinálok tesztet.Köszi.

2011. aug. 20. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is igen, a ciszta miatt késhet. De az nem igaz,hogy tuti pozi lenne a teszt tőle. Kevés az a ciszta, ami hcg-t termel! Barátnőmnek volt cisztája, mégsem lett pozi tesztje!

Én azért furcsálom, mert mensi előtt,ha jól tudom már kezd lebomlani a nyálkahártya. Persze a megvastagodás nem jelent feltétlenül terhességet. Szerintem csinálj egy tesztet!

2011. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!