Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes kombinált tesztet...

Érdemes kombinált tesztet csináltatni 30 évesen?

Figyelt kérdés
A nődokim mindenkinek ajánlja, bár még csak 7 hetes vagyok, de azt mondta, hgy ha meglesz a 12. heti UH, utána menjek el kombinált tesztet csináltatni. Érdemes? Csak 30 éves vagyok.
2011. ápr. 5. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és megcsináltattam.semmit nem veszítessz vele.
2011. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát tekintve, hogy ez nem TB támogatott vizsgálat, így azt a kb. tízezer Ft-ot veszítem ha felesleges. Ezért kérdem: vajon felesleges? A koromból adódó kockázatom 1:910-hez. Nekem ez elég alacsonynak tűnik.
2011. ápr. 5. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
a kombinált teszt ingyenes azokban a kórházakban akivel a sejtbanknak szerződése van. nézz utána.
2011. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ésigen érdemes, mert sokkal megbízhatóbb mint az afp. ami már elavult.
2011. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos nem ingyenes, és mivel vidéken élek, így nincs válogatási lehetőségem ami a kórházakat illeti.

Az AFP-nél biztosan megbízhatóbb, ezt nem is kétlem. Csak azt nem tudom, nekem szükséges-e. Ha 35 fölött lennék nem vacilálnék, de így...

2011. ápr. 5. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen csináltattam meg,nem bántam meg, mert megnyugtatott az eredmény.Ennyit nekem megért.
2011. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a doki nem ajánlotta, 30 éves vagyok. Régebben ingyenes volt, most 15 ezer ft... 30 leszek, a második babát várom. A doki azt mondta, ha mindenképp el akarok költeni 15 ezret, akkor menjek 4D uh-ra.

Barátnőm másik dokihoz jár, ugyanez a véleménye neki is.

2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tesztek csak valőszínűségszámítás elvén múködnek, a kromoszómákba a vérvétel által nem látnak bele.

Én csináltattam, de utána elmentem amniora, igaz 37 voltam


kombinált: 85%

integrált: 94%

Quartett-teszt: 76%

2011. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előző

30 évese is lehet beteg babát szülni, sokkal több ilyen baba születik fiatalabb anyától, mert nem menbnek semmilyen ezirányú vizsgálatra, vagy aminora

2011. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:25

jó fej dokid van:-(((((((((((

2011. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!