Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes kombinált tesztet...

Érdemes kombinált tesztet csináltatni 30 évesen?

Figyelt kérdés
A nődokim mindenkinek ajánlja, bár még csak 7 hetes vagyok, de azt mondta, hgy ha meglesz a 12. heti UH, utána menjek el kombinált tesztet csináltatni. Érdemes? Csak 30 éves vagyok.
2011. ápr. 5. 18:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amnióra nem mennék semmiképpen, még ha rossz eredmény lenne akkor sem valószínű, esetleg ha nagyon-nagyon rossz arány jönne ki, 1:5 vagy ez alatt de ez szinte kizárt a korom miatt. Ezen a kombinálton még gondolkodom, időm van még pár hét.
2011. ápr. 5. 20:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam az elsőnél is,akkor 29 voltam, most is szándékomban áll, pedig csak egy évvel vagyok idősebb nálad, és nálunk (vidéki nagyváros) 30000.- ( vérvétel 10 e + 12 hetesen UH 20 e valami spéci eljárás) Nem vagyunk eleresztve, nem is szűkölködünk, de én úgy gondolom inkább legyen "kidobott pénz", de nekem megnyugvást jelent a jó eredmény. Két ismerősömnél is jött ki az AFP-szerint tuti DOWN kór,hát nem kívánnám senkinek azt a procedúrát, és idegeskedést amit Ők átéltek. Az én véleményem, inkább a betegség kiszűrése, mint a mostanában felkapott 4D, meg babamozi, egy sima hagyományos UH-val is nagyon jól lehet látni a babát, olyan szinten, amikor az akkor még 13 hónapos kislányommal visszanéztük a saját felvételeit, egyből felismerte és rávágta : BABA
2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 30 éves vagyok és 21 hetes nekem azt mondta a dokim hogy ha meg is csináltatom és nem jó eredmény lesz akkor is megvárják a16 hetes afp eredményét is mert ugy küldenének további vizsgálara debrecenbe .én nem csináltattam 12 hetesen !!Egészséges a babám.

2011. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!