Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki időben kimosott, kivasalt...

Aki időben kimosott, kivasalt mindent a babának, az a szekrénykéjében tárolta szülésig, esetleg nylon táskában, ágy alatti tárolóban?

Figyelt kérdés

Fontos a légmentesség? Vagy miért nem lehet előbb megcsinálni, mint a 34. hét? Nem lesz friss illatú, vagy a babának jobb, ha friss?25. hétben vagyok, de tartok tőle, hogy ha elkezd jobban nőni a hasam, nem lesz erőm ezeket megcsinálni.. (amikor növöget, nagyon fáj, mert műtötték és letapadt heg van belül)

Ötleteket várok! Nagyon köszönöm.


2011. ápr. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
18. héttől mostam a ruhákat, szekrénybe volt elrakva, nem porosodott be.
2011. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már a 30. hét elött készen voltam vele,és a szekrényben volt.nem kell légmentesen tárolni.
2011. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lehetne csak a 34.hét itán??? :O

Én a 30.héten kimostam,kivasaltam,és a szekrénybe elraktam.

2011. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 6. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:

En 36 hetesen csinaltam es tiszta nylon zsakba csomagoltam osszehajtogatva, beraktam abba a szekrenybe, amiben kesobb is szandekoztam tartani. Csak azt nem raktam oda, amit a korhazi csomaghoz keszitettem. MIutan hazajottem a korhazbol csak kihuztam a zsakot es visszapakoltam a polcra kb 5 perc alatt, teljesen frissek voltak.

Csinald, ha szeretned, te tudod, de azert azt elmondom, hogy egyik terhessegem sem volt egyszeru nekem sem, de azert ne ugy kepzeld el az utolso heteket, hogy fekszel az agyban kiterulve es megfordulni sem birsz a hasadtol, vagy a fajdalomtol.

A babaruhak mosasa csak egy sima mosas, szetvalogatod, berakod a mosogepbe, kiteregeted, leszeded, bedugod a vasalot es kivasalod. Ha nem dolgozol mar akkor, akkor mas dolgod alig lesz, ha naponta 20 babaruhat vasalsz ki, akkor is lesz ra idod boven. De ugyanolyan vasalas, meg mosas, mint a tobbi, gondolom a sajatod, a ferjed (vagy ha mar van nagyobb gyerek) ruhait is fogod mosni, vasalni akkor is, amikor a szules elott leszel. Szoval szerintem boven meg tudod majd csinalni ezeket is akkor, legalabb lesz, ami lekosse a gondolataidat es nem leszel annyira turelmetlen.

De ez csak egy meglatas, ha te mar most szeretned, akkor csinald.

2011. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó a felvetés. Köszönöm.
2011. ápr. 6. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. 32 hetes voltam, amikor kimostam mindent. Beraktam a szekrénybe és nem lett semmi bajuk.
2011. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a 28. héttől kezdtem el a mosást....még mindig nem vagyok a dolgok végén,most vagyok 33 hetes. A kis szekrénykéjében vannak szépen berakva,semmi bajuk.Folyamatosan kapok..veszek ezt azt Neki,ezért tart még mindig a mosás+vasalás.De élvezem nagyon...és bírom is még,bár 5 hetem maradt már csak/elvileg/ program.császárom lesz a 38. héten.

Még a saját kórházas motyómhoz hozzá sem fogtam.Most már az következik.

2011. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! En, kb majd a 34. het korul szertnek nekilatni a mosasnak es vasalasnak. Mar szinte minden megvan ami kell. Kivalogattam a lanyom utan eltett holmikbol azt amit ismet felhasznalhatok, plussz vettem egy ket holmit, amire szerintem meg szuksegunk lesz. Amiket most vettem mar 1x kimostam (de nem vasaltam). Ujra atfogom mosni az osszes holmival egyutt, mert annyit fogdostam, pakoltam ide-oda, hogy nem art neki. Amugy en a mosashoz mindig teszek egy kis ecetet is, mert fertotlenit es a szineket is fogja (nem fakulnak ki olyan hamar a holmik).

Es azert csak olyan "keson" kezdek neki a mosasnak, mert addigra mar minden cucc meglesz, es frissen lesznek vasalva, azaz fertotlenitve, ami egy ujszulottnel szerintem fontos. Aztan majd meglatjuk, hogy a szuleshez kepes milyen koran mostam vasaltam ;)

2011. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!