Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is agyal ilyen piti...

Más is agyal ilyen piti dolgon? Bejött a jó idő, milyen lábbeliben mentek a nődokihoz? Mert ugye szandi, elegánsabb papucs. De akkor zokni nélkül mezítláb feküdjek fel? Vagy nylon (. ) titokzokni?

Figyelt kérdés
Nyugodtan nevessetek ki,de nekem ez most nagy dilemma.Ti miben mentek?
2010. jún. 15. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagy melegben én is papucsban megyek és mezitláb megyek "felfeküdni". Szerintem ez nem ciki.
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyáron voltam terhes, de ez sose jutott eszembe, én papucsba mentem.
2010. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sportcipőben járok az most a legkényelmesebb,bár én amúgy is sűrűn hordok sport vagy tornacipőt.Ha nem akarsz mezitláb felfeküdni az asztalra,de csinosan szeretnél menni addig vegyél fel egy balettcipőt titokzoknival.

20+6hkm

2010. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

én mindig cipőstül szoktam fel feküdni.


soha nem mondta hogy vegyem le...

2010. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én papucsban megyek és mezitláb fekszem fel.. elötte lábat mosok de ha náluk koszos a padlo arrol nem tehetek, csak nézegesse a talpamat..
2010. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én nyáron papucsban mentem a dokihoz,és abban is feküdtem föl az ágyra. soha nem szólt érte :) Eddig ilyenen nem is agyaltam :))
2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron voltam nagypocakos, és papucsban mentem (áh, 40 fokban bármiféle zokni) de ez nem gáz. Miért lenne? Nem a lábadat figyeli a doki. :)

Most is papucsban fogok menni.

2010. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Papucs, szandál.

A doki kimondottan kéri a kórházban, hogy ne vegyem le.

A magánrendelőben is fent szoktam hagyni.

De van olyan rendelő (évekkel ezelőtt jártam ilyenben), ahol papucs, máshol meg kórházi lábzsák volt kitéve a pácienseknek.

2010. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem esik az eső, akkor én holnap is papucsban megyek. Azt most a legkényelmesebb le-felvenni az öltözések miatt. Ekkora pocakkal már egyébként sem tudnám megkötni a cipőmet, a doki meg nem hiszem, hogy bevállalná:) 37 hetes kismama
2010. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetlek ki. Én tegnap reggel gondolkoztam ezen, mert 2 hét múlva mennem kell szülés utánni kontrollra. De csak addig jutottam, hogy majd itt felteszem a kérdést. Köszi, hogy megtetted "helyettem".
2010. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!