Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben, a Bethlen utcán...

Debrecenben, a Bethlen utcán hánytól hányig lehet menni AFP-re?

Figyelt kérdés
A második emeleti laborba kell mennem,de a védőnő szerint 11-kor, az információs hölgy ma 7-10ig mondta, a szomszédasszony, aki 10 hete volt, 10 órát mondott.Valaki pontosan tudja?Vidéki vagyok, nem szeretnék órákat várni, ha nem muszáj.
2011. ápr. 6. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm mondta meg, hogy a vidéki város (ahol lakik) mettől meddig lehet menni.Hol laksz?
2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hajdúsámson
2011. ápr. 6. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

reggel héttől délután háromig van nyitva a labor a II. emeleten nőgyógyászati laborról beszélek


a többiek az I. emeletit mondták az van 10-ig de neked nem oda kell menned.

2011. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A védőnő tudja pontosan, hogy a lakóhelyed szerint mikor mehetsz, mondjuk mi kb fél órával hamarabb értünk be, bevették a papírokat és hívtak is be, mert nem nagyon voltak.
2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Sámsoni vagyok s tényleg 11-re kell menni. 11-től 12-ig veszik a vért szerdán, csütörtökön és pénteken.Odamész, beadod a papírt s pár perc múlva már szólítanak is. A második emeletre kell menni a nőgyógyászati laborba.
2011. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem 11-12 óráig lehet menni, hétfőn szerdán és pénteken.

Októberben szültem...

2011. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 6. 13:54
 8/9 anonim válasza:

Márciusban voltam. A védőnő úgy mondta, hogy 11-től veszik le. Én kb. fél 11 után érkeztem és szinte egyből bementem.

Szerda, csütörtök és pénteken van, ha jól emlékszem.

Következő hét szerdán megvolt az eredmény... és nagyon jó lett! :) Nagyon vártuk, addig izgultunk.

2011. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én múlthét pénteken voltam. A beutalómra ráírta a védőnő, hogy 11-12.30-ig veszik le a vért. 10-re odaértem, beadtam a papírjaimat, 3 perc múlva hívtak is.

2011. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!