Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a fiúnevek,...

Melyek azok a fiúnevek, amelyek a "listás nevek" közé tartoztak, mikor Kisfiatokat vártátok és a nevek között kutattatok? Végül ezek közül melyik lett a befutó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Máté,Noel,Marcell,Bálint,Benjamin,Lőrinc.

Végül Máté Noel lett.:)

2011. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtunk a fiúneveken, mert kezdetben alig tetsztett 1-1. Aztán ahogy többször olvasgattuk a naptárat, egyre több lett az esélyes név. Pl.: András, Benedek, Barnabás, Balázs, Gergely. Végül a Balázs lett a befutó.:)
2011. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Zétény,Zalán, Zsombor, Benedek, Patrik, Andor és a Dániel. :)
2011. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat:)


persze jöhet még:))

2011. ápr. 10. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Neked mi tetszene? :)
2011. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam Botond, a kisebbik Andor lesz. Listás neveim csak nekem voltak: összeírtam, hogy nálam mi jöhet szóba, apa meg választott:D! Alternatívák nem is nagyon voltak, sok volt a kritérium:P.
2011. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nálunk listás volt a Zalán, Soma, Botond, Marcell, Olivér volt a top 5 és úgy néz ki a Botond nevet kapja majd a kisfiunk:))
2011. ápr. 10. 22:21
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit összekuszálódtak a szavak.

Szóval:


Nálunk listás a Zalán, Soma, Botond, Marcell, Olivér volt a top 5 és úgy néz ki a Botond nevet kapja majd a kisfiunk:))


21.52: a Zétény nekem is nagyon tetszik, de Férjem leszavazta.

2011. ápr. 10. 22:29
 9/15 A kérdező kommentje:

Nálunk listás volt a Zalán, Soma, Botond, Marcell, Olivér és úgy néz ki a Botond nevet kapja majd a kisfiunk:))


Így szerettem volna már az első hsz-nél is írni, de ez fránya gép nem azt akarja, amit én:)) bocsi

2011. ápr. 10. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt listám, de elveszett, két névre emlékeztem a Botondra és Zalánra. A nagy Botond a kicsi Zalán.
2011. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!