Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vittétek locsolni a kisfiatokat?

Vittétek locsolni a kisfiatokat?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy másik kérdésnél, hogy a 9 hónapos kisfiút vitte az anyukája locsolni egy ismerős kislányához. Csodálkoztam, mert nekem is van egy fiam, egy éves volt a hónap elején, de nekem eszembe sem jutott, hogy vinnem kellene locsolni. Úgy gondoltam, majd pár év múlva viszi az apja, ha már nagyjából érti, miről van szó. Ti, vagy apuka vittétek locsolni kisfiatokat?
2011. ápr. 26. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos fiam az apjával ment locsolni. Tavaly, 4 hónaposan is meglocsolta a mamákat apukával, de akkor még inkább sírás volt az egész.
2011. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 26. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiamat is vitte az apukája locsolkodni.Jól érezte magát..
2011. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

apa melózott :S de bementünk meglocsolni a munkatársait :)

így végül is én vittem ,meg én locsoltattam

de apa is ott volt (dolgozott)

2011. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most 2,5 éves a kisfiam. Mentünk együtt locsolkodni, nagyon élvezte :-)

De már tavaly is vittük, persze akkor még nem értette úgy a dolgokat, mint most.

2011. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14 hónapos a fiam, tegnap "egész nap" oda voltak locsolkodni apukájával.

Összesen 4 helyen voltak, de mivel ritkán látják a rokonok, egy-egy vendégség legalább 1 óráig tartott, úgyhogy 2 meglocsolt család után apa telefonált, hogy "Hazamegyünk aludni egy kicsit!" Elfáradt a kis locsolkodóm... :)

Szóval 11 körül hazajöttek, aludt 45-50 percet a fiam, ebédelt egy kicsit, és mentek tovább!


Persze érteni még nem értette, hogy miről van szó, de nagyon évezte ahogy apa mondta a verset, és csavarták ki a kölnis üveget. A fiamnak is volt a kezében egy kicsi üvegcse (ugyanolyan, mint az apjáé), és olyan élvezettel szorongatta, hogy öröm volt nézni!

2011. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először úgy volt hogy nem veszi apuci, mivel csak 10 hós, de aztán mégiscsak elvitte. Jól elvoltak, 1,5- 2 órát, kicsi csavargásnak kell felfogni, apja fia nap volt, úgyis alig vannak együtt. :)
2011. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos fiam is ment az apjával locsolni,igaz csak kölnivel,de szerintem ha az apján múlott volna vittek volna szódásüveget vagy vödröt :)
2011. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 hónaposom volt idén is, meg tavaly is. Tavaly még én is mentem velük, idén már nem, csak az én nagymamámhoz. Élvezte nagyon, főleg a kindertojásokat, azt mindenhol rögtön ki kellett bontani, és meg kellett nézni, hogy milyen ajándék van benne... (a csoki nem érdekli...)
2011. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, igaz már 20 hónapos, de mentek az apukájával, nagyon élvezte hogy együtt nyomják meg a kölnit, meg kapott sok csokinyuszit, ja és persze locsolópénzt(családtagoktól persze), amin kap ajándékot, szandált.Bár verset még nem mondott:-)
2011. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!