Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+4 hetes kismama vagyok, és...

9+4 hetes kismama vagyok, és nagyon száraz az arcbőröm, meg kissé érdes is. Tapasztalt valaki hasonlót? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 23:37
 1/2 Avery ***** válasza:

Szia,

Nem tudom, mennyire lesz hasznos, nekem amióta babát várok (16. hét) szinte mindenhol teljesen kiszáradt a bőröm. Azelőtt sem volt valami szuper, de most a talpamtól a tenyeremig szinte mindenhol száraz, viszket és hámlik. Ha nem viszket, akkor fáj.

Bőrgyógyásszal írattam fel olcsó, gyógyszertárban kikevert krémeket. Írt kifejezetten testre, kézre, nappalra, éjszakára. Azokat használom, illetve néha váltom a kék Niveával, az arcomra pedig a száraz bőrre való Hélia D-vel. Más nem vált be.

Azt mondta még a bőrgyógyász, ez "normális".

Illetve, nem tudom, mivel mosol arcot, de vettem mosdókenőcsöt, illetve már csak illat- és színezékmentes tusfürdőim-lemosóim vannak, mert ezek kevésbé irritálnak.

:)

2011. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is nagyon száraz már a terhesség elejétől kezdve. Azelőtt normál bőröm volt, most annnnnyira száraz, hogy egy doboz krém nem elég rá. Hiába iszok sok folyadékot, semmi nem használ.


14 h km.

2011. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!