Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó lehet? 32hetes...

Nyákdugó lehet? 32hetes kismama vagyok! 2napja észrevettem ilyen nyálkás-kocsonyás átlátszó-fehéres folyást. Tegnap elég szép nagy darabokban távozott.

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem...Néha ilyen alhasi fájás szerűeket érzek...derekamba hátra nyilalást érzek... szerdán kellene mennem orvoshoz...Ha az a nyákdugó akkor mennyi időm lehet még a szülésig???
2011. nov. 12. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

ne aggódj, mikor nekem elkezdett távozni azt mondták van még 48 órám,max 1 hetem.ahhoz képest még eltelt jó néhány hét mire megszültem:)

azért pihengess sokat:)

2011. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát ha az tényleg a nyákdugó, akkor olyat még nem hallottam, hogy valaki nyákdugó nélkül 2 hétnél tovább húzta.

A neten volt egy videó a nyákdugóról, azt hisze a youtube-on. Próbáld megkeresni.

Lehet, megnézetném magam egy dokival.

2011. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehetett sima folyás is, nekem is volt. A nyákdugó hasonló volt, csak rózsaszínes-véres.
2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel,a nyákdugó nem fehér,hanem rózsaszínes,kicsit véres.Nekem 5 nappal a szülés előtt ment el,de véletlenül sem fehér volt.
2011. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Orvos most!

Szülésznő vagyok.

Azonnal szükséges egy vizsgálat,fenyegető koraszülés jelei muttakoznak nálad,ne várj semennyit ,azonnal menj!


Látatlanba itt persze megnyugtathatnak és lehet,hogy tényleg nincsen baj,de ha a legkissebb gyanú is van,inkább 100 X lássanak feleslegesen,mondjanak el mindenféle kényes,parás nőszemélynek...

2011. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem hallottál olyat aki 2 hétnél tovább húzta? Na én 3 hét múlva mentem csak szülni, és fehér volt anyákdugóm.
2011. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy tudom hogy darabokban is elmehet a nyákdugó... meg hogy nem muszáj rózsaszínes-barnásnak lennie...lehet fehéres is vagy átlátszó amilyen nekem volt!Nagyon remélem hogy nem lesz baj... eredetileg november 27-28-ra voltam ki írva és most kellene 37hetes terhesnek lennem!de mivel a babum 32hetesnek felel meg a méretek alapján így a ki írt időpont is változott január 2-re!akkor lehetséges hogy csak a novemberi időpont lesz a jó?de nem baj ha kisebb a méretek???
2011. nov. 13. 14:01
 8/28 anonim ***** válasza:

huh, hát ezt innen mi nehezen tudjuk megmondani.

Az utolsó menstruációtól számolva mikorra jön ki a 40.hét?Mert ahhoz képest plusz-minusz 2 hét.Szóval a plusz 2 hét is normális, de az sem baj, ha ehhez képest a 37.héten születik a baba.Az adatok sokszor nem megbízhatóak főleg ami a súlyt illeti.A csontok mérete(tehát a baba magassága)meg nagyban függ a genetikától.Szóval ha alacsonyak vagytok, akkor nem biztos, hogy olyan nagy babátok lesz, de akkor sem biztos,ha magasak vagytok:)))

Ha a 40.hét most hó végén van, akkor nem hinném, hogy januárig kihúzod.

2011. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mensitől számítva most vagyok 37hetes és novemben 27-28ra vagyok ki írva!de a méretek alapján 32hetes és január 2-re!mert annak felel meg az orvos szerint!Én kb.160-163centi vagyok!a párom 196-198 centi! :D szal elég vegyes!
2011. nov. 13. 17:21
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, azért több mint egy hónappal nem szokták korrigálni a szülés időpontját. Milyen dokihoz jársz? mitől olyan pici? fejlődik odabent rendesen? amit leírtál az alapján szerintem valami nem ok.
2011. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!