Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbeesés előtt szedtem...

Teherbeesés előtt szedtem E-vitamint (napi 200mg). Most kiderült hogy végre sikerült! A 3. lombikunk. Akkor mostmár hagyjam abba a szedését?

Figyelt kérdés
A dokival csak hétvégén találkozom. Addig is segítenétek?
2011. ápr. 11. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az ő tanácsára szedted akkor szerintem szedheted tovább. Vagy esetleg hívd fel telefonon.De ha nem szeded pár napig azzal sem csinálsz rosszat, helyette elkezdhetsz szedni valamilyen várandós vitamint.
2011. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én is lombikos vagyok. Nekem is kellett szedni, azt hiszem a 6. hétig. De fokozatosan kellett leadni. Eleinte mindennap, aztán két naponta. Ha az orvos mondja, szedjed, semmi bajotok nem lesz. Mi is megvagyunk és 14. hétben járunk. :) gond nem lesz belőle.


Boldog babavárást.:)

2011. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És te mennyit szedtél?

Csak most annyi mindent olvasok róla, túladagolás, stb.

El is kezdtem izgulni egyből!

2011. ápr. 11. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem kell idegeskedni ne olvasgassál. Én is a 200 mg-osat szedtem mondom napi egyet, aztán a számított 4. terhességi héttől kétnaponta kaptam és a 6. hétig. Utána már semmi.
2011. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem olvasgatok! :))

Ez a legbutább dolog amit ilyenkor tehet az ember! Mert úgyis talál valamit ami "félelmetes"

Úgyhogy, köszi!!!!

2011. ápr. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!