Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor rakjátok össze a babaágy...

Mikor rakjátok össze a babaágyat, hány hetesen?

Figyelt kérdés
Én már nagyon összeraknám,de még félek egy kicsit.25 hetes kismami
2011. ápr. 13. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36-38 hetesen. Szerintem teljesen felesleges hamarabb, én most vagyok 36 hetes, csak kerülgetni kéne, a végén meg úgyis szét kell szedni, hogy jól le lehessen takarítani. Meg max. a férjem összerakja, amíg a kórházban vagyunk.
2011. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rakd össze. Úgysem ezen múlik
2011. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

38.héten raktuk össze,mert tervezett császárom volt.

Mielőtt bementem a kórházba,akkor készítettük el az ágyát.

2011. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk külön szobája van a picinek.

Nekünk a 30-ik hét után érkezett a bútor, addigra kifestettünk, és úgy szereltettük össze a szállítókkal, így kb akkor.

Ha nincs külön szobája, tök felesleges a ti szobátokban helyet foglalni.

Ha van akkor össze szerelheted, de pl matracot ne bontsd ki, mert tiszta por lesz. a bútor is.

mitöl félsz? de még 15 hetet kell nézegetned, ez rengeteg idö.

2011. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok össze nyugodtan! Nem kell hinni a babonákban. Az elsőnél a 38.héten tettük össze, mert akkor költöztünk. Már nagyon ideges voltam, hogy ilyen későn. A másodiknál meg a legelején meg volt-12. hét-, mert a nagyobb még használta, és az átszoktatás utána meg minek szedjük szét :)
2011. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 hetes leszek, amikor megérkezik a kiságy és az összes bútor! Már alig várom! Én mindent összerakok/rakatok!:)

Ha ma jönne meg a bababútor (27 hetes vagyok), akkor még ma este összeraknám!!!! :)


Szerintem amikor akarod, akkor rakd össze, most így is-úgy is a babánkat várjuk és arra készülünk izgatottan, telve vágyakozással, türelmetlen várakozással, nem kell a babonával foglalkozni. (Jó, ha ezt 6 hetesen kérdezted volna, akkor azért azt mondtam volna, még ráérsz, nyugi:) De így?


Max, ha kibírsz még egy kis időt, akkor addig sem porosodik a cucc, de egyébként dönts szíved szerint!:)

2011. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 37ik héten szereltem össze a kiságyat,de a matracot én sem bontottam ki!(jól is tettem mert 40+3hétre szültem). Még felesleges összeraknod,mert tényleg csak útban lenne,még messze vagy a szüléstől!
2011. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 30.hétre végeznem kell mindennel, mert úgy néz ki, be kell majd feküdnöm 2 hónapra. Úgyhogy bele kell húzni a vásárlásba!
2011. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem tökmindegy, ki mikor szerelte össze? ha te szeretnéd, hajrá!

én múlt héten kaptam meg a kiságyat, fel sem merült bennem a kérdés, hogy még iksz hétig álljon a darabokban a fal mellé támasztva - attól olyan kupleráj hangulat van a szobában. Egyértelmű volt, hogy összeszereljük. Most még nézhetem legalább 10-15 hétig, na és aztán? Kicsit furcsa, mert ez az első kézzelfogható jele a lakásban annak, hogy nemsokára jön egy baba, de legalább szoktatom magam a gondolathoz :)

2011. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi olyan 32-33 hetesen vettük meg, de a család nem engedte, hogy haza se hozzuk, anyosoméknál volt. Mikor megszültem, akkor hozta haza és rakta össze a férjem.

babona is, meg helyhiány is volt az oka, mivel igy is összesen 1 szobánk van.

Ha külön szobát csinálhattunk volna, akkor biztosan nem hagyom magam és én rendezem be :)

2011. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!