Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szerint döntetek, mikor a...

Mi szerint döntetek, mikor a babaágyat, babakocsit és a hasonló dolgokat vásároltok a picinek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

1. biztonság

2. ár és valóban szükség van-e rá

3. esztétikum, színes külleme legyen

2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ágyból,pelenkázóból újat vettünk,45.ezer volt.A komódról levehető a pelenkázó feltét, így azt később sima komódként is tudjuk használni.Babakocsiból sajnos használtat vettem, és mivel tapasztalatlan voltam,így rossz vásárt csináltam.Babakocsinál fontos,hogy kényelmes legyen a babának,és könnyen irányítható a mamának.Ha nincs lift,és emeletesben lakik az ember,akkor a súly sem mindegy.Nagy kerekei legyenek,mert nálunk 20 centis repedések vannak a járdán,elég nehéz kis kerékkel áttolni rajta a kocsit.Nem mindig a legdrágább a legjobb.Ismerősöm 80 ezerért vett babakocsit,amihez volt mózes is,ami autóba beköthető, és hordozó is.Nagy a baba,a hordozóba négy hónaposan alig fér, a mózest már le kellett cserélnia sportrészre,mert nem fér el benne,mi lenne a ha tél lenne és jól be lenne öltöztetve.Szóval nálam a praktikum,minőség és az ár számít.
2010. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még szempont első babánál, h. olyan szinű legyen a babakocsi, vagy a kiságy, h. a következő gyerek is tudja használi. Szóval unisex legyenek a szinek. Kis ruhákba is.
2010. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a babakocsinál a következök voltak a kritériumok.

Kerekek:bolygosítható és fixálható,nagy 3 kerekü,fékezhető, ezek a kerekek minden terepre megfelelnek,

Fontos volt még, hogy mindenképpen 3 funkciós legyen,mert nem akarok mindig másik babakocsit venni ahogy nő a baba

Mosható huzat, esővédő,szúnyoghálló,

Nekem nem volt szempont,mert hatalmas autónk van, hogy összecsukva elférjen a kocsiba,nem tudom nektek mekkora csomagtartó van.Ha nincs kocsitok , akkor a tömegközlekedésre figyelj , hogy felférjen és ne legyen nehéz.

Én találtam egy ilyen babakocsit ami megfelelt mindannak amit leírtam már meg is vettük.

A babaszobába kicsit többért kapzs olyan kiságyat,ami kombinálható és ha nagyobb lesz a babád akkor át lehet alakítani a két rács levételével rendes ággyá.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Boldog babavárást!

34+4 km

2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekunk szinte minden hasznalt, baratoktol kapott - bar tegnap mar mondtam a ferjemnek, hogy az utolso pillanatban ha kell, lehet megiscsak uj kisagyat kellene venni...Miert? Mert alacsony vagyok. Mi az USA-ban elunk es itt minden nagy. A kisagyak is nagyok es olyan nagyok, hogy ha le kell vinni az aljat mert a Kicsi mar fel tud allni, de mondjuk eppen ejszaka felebred szegeny beteg, nem tud felkelni stb., en nem erem el, csak kisszekrol ami nem a legbiztonsagosabb kiemelni egy kisbabat ugyebar.

Szoval irany a helyi ikea. Kb 18e. ft-nak megfelelo osszegert siman hazavisszuk a biztonsagos kisebb darabot.

Babakocsi: meg nem vettuk meg, de a Phil and Teds Smart Buggy-t valasztottam. Ez meg aranylag uj...de nekem szempont volt, hogy 4 kereku legyen a kocsi. Nanny vagyok ugyhogy sok-sok mindenfele babakocsival volt mar dolgom. Az en szuromon ez es a MacLaren maradt fenn.

Miert az amit valasztottam? Mert a kerekei nagyobbak, tehat telen a hoban is tolhatom ha szukseges, kb 7 kg. egy kezzel navigalhato - uzeletek be es ki - van benne felfuggesztes, nem razza szet a gyermek agyat valoszinu es nem felfujhatok a kerekei - tavaly 2 durr defektet kaptam felfujhatos kerekuvel..iden csak azert egyet mert a m.helyemen a MacLarent kezdtem el hasznalni. eees ami meg nagyon fontos volt nekem, hogy ra lehessen rakni a babahordozot. Ennek leveheto az ulese es rakattinthato az ugyancsak hasznaltan kapott Graco hordozonk.

Eleinte bolcsot hasznalunk majd, ami gurulos, barataink hasznaltak kb. 2 hetig, mikoris eszrevettek, hogy a nagyobbacskak probalnak bemaszni a pici baba bolcsojebe...hat igy megorokoltuk...nallunk meg csak az elso baba jon.

Igazabol az egyszem luxus az egy eredeti Adamo hinta lesz es a Phil and Teds kocsi.

2010. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a legfontosabbat: 30 hetesek vagyunk!
2010. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.


15:30 tol kerdeznem, h melyik volt az a babakocsi, amit vegul valasztottal?

2010. aug. 20. 08:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Most hirtelen csak ezen az oldalon találtam neked képet róla.

Az enyém úgyanez a szín, csak van hozzá még bébihordozó is amit egy mozdulattal rá lehet rakni.

[link]

2010. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és a nagy kép allatt találsz képet a mózeskosaras változatáról.
2010. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!