Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüszőrepesztő injekció segítet...

Tüszőrepesztő injekció segített? Hány érett tüszőtök volt, amikor kaptátok? Egy kicsi sikerült?

Figyelt kérdés
Ez a 2. sikertelen clostis hónapom, most vagyok a 3.ban és most ilyen injekciót is kapok majd. Érdekelne, Nektek így sikerült e?
2011. ápr. 13. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az injekció segített e vagy az inszemináció, de sikerült. 2 tüszőm volt, azt még nem tudjuk, hogy hány baba van, mert még csak 5 hetes vagyok, nem voltam orvosnál.
2011. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akárhány baba legyen is, nagyon gratulálok Neked!
2011. ápr. 13. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Neked pedig sok sikert a továbbiakban.
2011. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az injekció csak a tüszőt repeszti meg, semmi köze a sikeres fogantatáshoz, vagyis nem az injekciótól fogan meg a baba ez csak úgymond segít, hogy tuttira megrepedjen a tüsződ. Nekem már sok tüszőm volt 4 inszem és 2 lombik, sokféle eredmény volt. Az inszemeknél általában 5-6 tüszőm volt 18-20 mm-esek mikor kaptam a tüszőrepit, lombiknál 20 tüszőm volt. Pffff
2011. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első clostys hónapban már inszemre is küldött a doki. A 11. napon érett tüszőim voltak, amikből másnapra kb. 3 db meg is repedt magától. Azért aznap még beadták nekem a tüszőrepesztőt is, ekkor is 3 domináns tüszőm volt. Megérte mert sikerült, ikreket várok! :)

11+2 km

2011. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nagyon gratulálok!! 2 babát vagy 3 babát vársz? :)
2011. ápr. 13. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
3 petezsák volt először, de egy felszívódott, így ketten maradtak (szerencsére) :)
2011. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez így is szép történet :) Nagyon sok örömöt a 2 picihez, és örömteli várandósságot! Remélem Nekem egy baba összejön azért, elégedett lennék :)
2011. ápr. 14. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Szurkolok neked!

Hidd el én is elégedett lettem volna egyel is, nem is gondoltam arra, hogy akár ikrek is lehetnek. :) De nem bánom! :)

2011. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!