Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek azt mondták a 12 hetes...

Akinek azt mondták a 12 hetes uh-n, hogy lánya lesz, annak bejött?

Figyelt kérdés
Tudom (többszöri tapasztalatból és mások elmondásából is), hogy ha fiút mondanak, az nagy eséllyel be is jön. De most olyanokat kérdezek, akiknek ilyen korán azt mondta a doki, hogy lányt lát. Mi lett belőle?
2011. ápr. 13. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem fiút mondtak, fiú is lesz. Akikkel beszéltem velem egyidős terhesek, és lányt mondtak nekik, az is úgy lett.
2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" KISLÁNY " gyanús azt mondta a 18 dik héten a dokinő

de nem mondta tutira aztán a 24 dik hetin ( akkor csináltattunk dvd-t már megmutatta a kis suniját

úgyhogy tényleg kislány lett :)

2011. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért izgulok, mert van egy lányom (ő a legnagyobb) és 3 fiam... Természetesen a fiaimat is ugyanúgy szeretem, de nagyon örülnék egy újabb kislánynak... :-)
2011. ápr. 15. 16:40
 14/15 niki981 válasza:
szia!!nekem mind a négy lányomra megmondták egyértelműen hogy kislány és 4 lányom van:-)
2011. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a négy lányhoz!! Lesz még baba?! 81-es születésű vagy? Én 80-as! :-)
2011. ápr. 16. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!