Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt egy nagyon pici...

Ma volt egy nagyon pici rozsaszines folyasom, de el is mult! Mitöl lehetett? Talan azert mert meg vagyok fazva es gyogyszeres pezsgötablettat vettem be amit a gyogyszertarban ajanlottak terhesek reszere! Nem lehet baj ugye a mai pici folyasbol?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és ha még jelentkezik gyorsan orvoshoz fordulni és nem kockáztatni azt nem tudom hogy a pezsgötabitól van-e nem hiszem de a pihenést szokták ajánlani barnázásnál is na és persze gyógyszeres kezelést ha többször elöfordul jó baba várást
2009. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes-világosbarnás folyás az elsö trimeszterben a beágyazódás velejárója de nem mindenkinek van. Nekem kb 2 hetenként volt az első időszakban. Magne B6-ot szedtem és porbáltam pihenni. Csak akkor kell orvoshoz menni ha vér jön vagy sötétbarna folyás.
2009. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt a dokim mondta nem én találtam ki :)
2009. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!