Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akik leányzót...

Kismamik! Akik leányzót várnak/vártak! Mennyire volt mocorgós a babóka? Hogyan 'viselte' a frontokat? Mennyi idő volt a legtöbb, amit 'csendben' töltött?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egyforma egyik terhesség sem, de igaz az az állítás, hogy a leányzók nem annyira aktívak, mint a fiúk?
2011. ápr. 13. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kislányom nagyon mocorgós volt, de a szeles idő megviselte, olyankor elbújt. Születése óta szintén nagyon sokat mozog és nagyon megviseli a szeles idő, a többi front nem bántja. Most kisfiút várok, de egyelőre ugyanez a tapasztalatom. :)
2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rengeteget mozog :) Bár nekem a fiaim is pont ugyan ennyit mozogtak. Igaz, a nagyobbik volt a legélénkebb, Pipolphent kellett szednem, mert görcsölt a hasam, amikor beindult :) Ő később is nyughatatlan volt, most már lehiggadt (22 éves, és a gép előtt ül egész nap :)))))

Kivétel az 5.(kislány) ő Down lett, ő olyan kis finoman, puhán mozgott, alig éreztem.

2011. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy hihetetlenül aktív baba volt, azt gondoltam már magamban, hogy ez a gyerek nem is alszik a pocakban...egyfolytában ütött-rúgott-vert...aztán kibújt és azóta is hihetetlen aktív, szerintem lesz vele még bőven bajom... :)

Frontok nem igazán izgatták őt. Éjszaka mondjuk inkább nyugis volt azért.

2011. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az én leányzóm alig mozog. Ha beindul, akkor nincs megállás.. de most mégsem annyira aktív jópár napja.

Ezkeszerint Dawn-kóros ő is?

2011. ápr. 13. 19:11
 5/12 A kérdező kommentje:
*Down - kór (bocsi)
2011. ápr. 13. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem mindegyik baba aktív. Vannak ám nagyon lusta babák is, mégsem betegek! Sógornőmnél is nagyon keveset mocorgott, úgyhogy ott is aggódtak, hogy most mi a helyzet, de semmi baj nem volt, csak ő olyan kis lassú és lusta baba volt.
2011. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kislányom lesz, 25 hetes vagyok, amióta szeles az idő, tök nyugodt. Mocorog, de kevesebbet.
2011. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elég aktív volt már a pocakban is a lányom, kivéve ha front jött, mert olyankor lapított. Egyébként meg éjjel-nappal ment a buli odabent... és azóta se állt meg, most 2.5 éves, igazi többemberes gyerek, hihetetlenül aktív - és frontérzékeny, de a szeles idő, havazás, telihold is megzavarja.

A fiam 1 fokkal nyugisabb volt, ritkábban kezdett pocakfocizni, de ha belefogott, akkor kellemetlenebb volt, igaz, jóval nagyobb és erősebb is, mint a nővére.

2011. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia

1 éve szültem már de nekem is kislányom van

hűűűűűű de rengeteget mocorgott rúgott vágott..

A FRONTOKAT HOGYAN VISELTE?

egyik nap ragyogó napsütés volt

másik nap szakadt a hó-ÉS HOGY HOGY VISELTE A FRONTOT?

MEGSZÜLTEM :D

tuti a fronttól..

2011. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. lányom alig mozgott a pocakomban, kint is nyugodt teremtés :)

2. lányom szétrúgta a hasamat állandóan, néha azt hittem, mindjárt megszülök, kint még nyugodtabb mint a nővére :)

2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!