Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen III. fokban érett...

34 hetesen III. fokban érett lepény. Akinek 34-35 hetesen lett ilyen állapotban mikor szültetek?

Figyelt kérdés
32 hetes UH még csak II. fokban volt érett. A héten voltam 34+4 hetesen már az mondták csúnya, III.fokban érett. Jövő héten kell visszamennem, már elkezdik az NST-t és ha rosszabb a helyzet be kell feküdnöm. Aki hasonló helyzetben volt, mikor szült és hogyan? Beindították a szülést vagy magától beindult?
2011. ápr. 14. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem 38. hétre császároztak, a kislányom egészségesen született, de toxémiás voltam és nem lehetett tovább várni, emiatt volt ilyen állapotban a lepény is.

A 33. héttől volt III. fokú.

2011. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hozzászólni,csak annyira lennék kiváncsi h mitől öregedig hamarabb a lepény?29km
2011. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!