Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennétek a helyemben ilyen...

Vennétek a helyemben ilyen hamar babakocsit?

Figyelt kérdés
Ikreim lesznek, most 11 hetes vagyok, húsvét után megyek a 12. heti uh-ra. Találtam egy szuper használt ikerbabakocsit (uniszex), bolti ára 100-150.000 Ft, meg tudnám venni 25 ezerért. Ti mit tennétek? Megvegyem? Vagy ez még nagyon korai? A 12. heti uh-t természetesen megvárnám, csak azután venném meg, Mit gondoltok?
2011. ápr. 15. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vásárnak tűnik, én lehet babonából mégsem merném megvenni :S
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még annyit azért hozzáfűznék, hogy nyár végéig mindent meg kell vennünk, mert lehet, hogy befektetnek az utolsó 2 hónapra (szeptember-október).
2011. ápr. 15. 11:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes voltam,amikor egy 95 ezres babakocsihoz tudtam egy barátnőmtől 20 ezer ft-ért hozzájutni.Mondtam neki,várhatnánk-e még 2 hetet,de azt mondta meg van szorulva,sajnos akkor felteszi a Vaterára,nem tud rám várni.Így inkább megvettem gyorsan.

Babona ide..vagy oda,szerintem vedd meg,ha ilyen alkalom adódik!


34 hetes km.

2011. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vásár,de én se merném még megvenni! De én azt mondom neked vedd meg,ha mégsem kell a babakocsi el tudod adni többért is mint amennyiért vetted!
2011. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Tök jó lehetőség, ne gondolj rosszra. Sokan az utolsó pillanatra hagynak mindent, amikor már mozdulni sem bírnak.
2011. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet hogy majd megveszem. Az uh-t azért megvárom! :)
2011. ápr. 15. 11:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg! En nem hiszek a babonakban! En is 12 hetesen vettem meg anno a babakocsit a kisfiamnak,mert felaron jutottam hozza! Most egy eves a lurko! :)
2011. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is vedd meg tényleg megéri és lehet nem lesz már ilyen jó áron sehol.Én kombi kisággyal voltam így..Kb40ezerért lehet venni ,de mi meg tudtuk szerezni férjem munkatársától 10ezerért...kicsit én is paráztam hogy lehet nem kellett volna..de visszagondolva jó üzlet volt,mert sehol máshol nem tudtuk volna ennyiért megvenni ráadásul szinte új állapotban..

vedd meg!!

18hkm

2011. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a babák megakarnak születni, megfognak, úgyhogy nem kell a babonával foglalkozni. Az UH-t várd meg, utána én simán megvenném.
2011. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tényleg megéri,szerintem megveheted.Biztos nincs semmi gon a babakocsival?Melyik fajta az?
2011. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!