Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Josló? Tegnap...

Mi lehet ez? Josló? Tegnap iszonyatosan fájt a derekam. Szinte egész nap, kisebb nagyobb megszakításokkal.

Figyelt kérdés

Kisugárzott a hasamba és a hátamba. Nem igazán görcsnek mondanám. Ahhoz hasonlított mint mikor lázas az ember és attól fáj mindene.

A férjem este megmaszírozta a derekam, lefeküdtem és teljesen elmúlt. Ez már jósló, vagy mi volt ez? 34+3 napos kismami vagyok


2010. febr. 9. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van akinek már ilyen időbe jönnek a josló fájások,nekem a 37 hét végén volt de akkor se sokszor.azért ilyenkor már nem árt oda figyelni!!!
2010. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehetnek azok,de az nem azt jelenti hogy napokon belül szülésre kerülne a sor.
2010. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is ez van, 34 hetes vagyok pont ma, 3 napig iszonyatosan fájt a derekam, ugyanazt éreztem amit te leírtál. Csak nekem még hányingerem is volt. Nekem a doki meg a védőnő is jóslót mondott. Sokat kell feküdnöm, mivel ez a 3. baba, igy már gyorsabban lezajlik minden. Ja és a magne b6-ból 3x2-őt szedek. Kitartást neked is és könnyű szülést. Remélem én is kihúzoma 37. hétig.
2010. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Nekem hál istennek csak akkor egyszer volt, de akkor kitartott egész napra.

Viszont a hányingerem mostanában nekem is erősebb. A minap hánytam is. Lehet, hogy akkor ez összefüggésben van?

2010. febr. 11. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem tudom, hogy a jóslóval összefüggésben van e, de nekem is iszonyat hányingerem van, teljesen úgy érzem magam, mint az elején. Nem is nagyon tudok enni. Kitartás neked is!!!
2010. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én vagyok így:( ugyan ezek a tüneteim vannak 35hetes vagyok és harmadik baba.A derekam majd leszakad, émelygek, van esténként egy-két méhösszehúzódásom sőt nekem pár napja iszonyatosan bele nyilal valami a hüvelyembe le sem tudom írni az érzést....nagyon félek most már én is pláne hogy harmadik baba, férjem minden nap úgy megy el dolgozni hogy úristen mikor jön a hívás, én úgy érzem nem fogom kihúzni....és sajnos a dokim is el utazott majd csak jövő héten jön haza..Kitartás mindenkinek, meg kérlek nekem is drukkoljatok nagyon félek hogy lassan szülök és még nagyon nem kéne...:(:(:(
2010. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20:43-as vagyok. Ma én is iszonyatosan érzem magam, már jegyezgetem fel a keményedéseket, az előbb 10 percenként jöttek, lefeküdtem pihenni, azóta csak fél óránként jelentkeznek. Nekem is ugye 3. baba, azt mondják pedig, hogy ilyenkor gyorsabban zajlik minden. Én is nagyon meg vagyok ijedve, szerintem én se húzom sokáig, pedig én meg még csak 34+1 hetes vagyok. Ideköltöztünk anyuékhoz, ha menni kell anyu marad a csajokkal, apu meg bevisz a kórházba, mert a férjem meg külföldön dolgozik és márciusban jön csak haza. Egyébként étvágytalan is vagyok, nekem is jönnek ilyen szúrkálások, meg mintha feszítenének szét néha valami ékkel. Kitartás, ha van kedvetek írjatok még. Egyébként lehet köze van ennek a sok keményedésnek a mai szeles időhöz is.
2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ilyen nyilalás szerú fájások nekem is vannak. Most 2 napja. egy egy pillanatig tart, de akkor iszonyatosan fáj. A lefelé irányulnak.
2010. febr. 12. 18:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Védőnő szerint ez valószínű, hogy csak kínlódás. Valakinél jelentkezik a terhesség vége felé, valakinél nem. Tágulunk és mindenünk feszül, meg szúrkál. Csak az lenne a lényeg, hogy minél tovább maradjanak benn a babik a pocakban. Legalábbis ezzel a kínlódással a 36. hétig minimum szeretnék kihúzni. Aztán miattam utána már bármikor jöhet. Ma is egész nap fekszek, hiányzik, hogy a lányaimmal se tudok semmit kezdeni, max. olvasgatok nekik, ha hajlandóak mellettem ücsörögni, a házunkban sem tudok takarítani, semmit nem tudok elintézni. Utálok ilyen tehetetlen lenni. De mivel még csak 34 hetes vagyok, szeretném, ha még érne a babim. Egyébként fogytam is egy kilót, nem bírok enni semmit. Szörnyű. Szóval tényleg kínlódok... De jó, hogy az első kettő terhességemet meg észre se vettem. Ti egyébként milyen nemű babát vártok? Nekünk most kisfiú lesz. Szép napot, remélem ti jobban vagytok!
2010. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták kislány lesz pont ma mostam ki a kis ruhákat már nagyon készülünk....én is nagyon remélem legalább 36hét meg egy pár napig kihúzzuk és az még másfél hét, én ma egy kicsit jobban vagyok meg aktívabb is vagyok most van kedvem mindenhez de a hüvely nyilalások meg vannak még mindig főleg esténként.Belőlem is kivesz nagyon sokat a másik két lurkóm de mivel férjem délutános nem hívhatom át a szomszédot hogy segítsen:)Jövő héten már kicsit nyugodtabb leszek hogy itthon lesz a dokim mert nekem a a gyerekek császárral születtek így most sem lesz másképp ezért nem mindegy mikor indul indul be(a legjobbkor utazott el):)

Ki kell tartanunk csajok nincs mese!!!!

Írjatok hogy telnek napjaitok Te is kedves kérdező!

Üdv:35hetes kismama

2010. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!