Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhessége elején...

Aki a terhessége elején vérezgetett, és kapott rá valamilyen progeszteronpótlást, annak a pecsételés már többé nem jött elő?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 13+4hetes terhes vagyok, és 4 napja hagytam abba az utrogesztán hüvelykúpot. Itt nagyon sokan írogatják h akár 14-15 hetesen is van h vérezgetnek.
2009. márc. 3. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6. héten vérezgettem és utrogestant kellett szednem. Azóta semmi nem volt. Sem vérzés, sem barnázgatás!

27 hetes kismami

2009. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát remélem nálam sem jön vissza...én 7hetesen tapasztaltam egy kis rózsaszín folyást. A frász jött rám akkor. Amikor alkalmaztam a kúpot, nyugodt voltam. Most meg olvasom itt h vannak akik ilynkor is tapasztalnak vérzést. A hideg kiráz....
2009. márc. 3. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 6hetesen vérezgettem,és Duphastont kellett szednem a 12.hétig,de négy nap alatt elmúlt(hál isten:).Szedtem még mellé Rutascorbint is,ez is vérzéscsillapító(vitaminbomba,lehet szedni terhesen,orrvérzésre,fogínyvérzésre szokták adni erősíti a véna falát),nekem ezt is mondta a doki,hogy szedjem.Többször nem véreztem és már 6hónapos a kisfiam.Pihizz sokat:)
2009. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen véreztem.Befeküdtem 1 hétre a kórházba.Utána még 1x véreztem pár hétre rá.Aztán 2 hét tulhordással 10/10 apgárral megszületett a hercegnő!!!!Amig nincs bevérzés a magzat körül nagy baj nem lehet.A rutascorbin nagyon jó ötlet.Én is szedem,bár nincs bevérzésem de az orrvérzés az katasztrófa.Meg aztán erősiti az érfalat is a lábamban.Minden jót nektek!
2009. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Rutascorbint szedem a mai napig, először 3x2-t naponta, most már csak reggel 2 szemet. Mellé jön még a Magne B6. Nekem bejött, remélem nem jön vissza a szülsé után (teherbe esés előtt másfél évig küzdöttem a 21 napos vérzgetéssel és a 7 napos szünetekkel...) Boldog babavárást!


26 hetes kismami :-)

2009. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!