Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más rendesen kapt levegőt a...

Más rendesen kapt levegőt a nagy has miatt? Nem szenvedtek ettől az óriási pocaktól?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, de már a tököm tele van ezzel az óriási hassal. Sokszor rosszul vagyok, annyira nem kapok levegőt. Normális ez? Ráadásul úgy érzem, fájnak a belső szerveim, mert nyomja a baba. Csak én vagyok ilyen nyámnyila, vagy mást is akadályoz a pocija mindenben?
2011. ápr. 15. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem, és már alig várom, hogy túl legyek rajta, MÁR NEM BÍROM!!! Szóval nem te szenvedsz egyedül! :( :) 39+2h km
2011. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán. Már nem vagyok terhes, de elevenen él bennem, mikor a legnagyobb melegben főztem, foglalkoztam a lányommal a házban az ikrekkel a hasamban, és alig kaptam néha levegőt. Hát még mikor sétálni mentünk a végén. :-)

36 hétre születtek aug közepén, de nem is tudom mi lett volna ha végig kell vinnem.

Kitartás, már nem sok van! És élvezd ki, hiányozni fog! :-)

2011. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, megnyugtattatok. Fúúú bakker, el sem tudom képzelni, milyen érzés lehetett ikreket hordani a hasadban! Bele sem akarok gondolni! Le a kalappal! :)
2011. ápr. 15. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, én is ezt éreztem, büszke voltam, hogy ketten vannak odabenn. És hogy utáltam ehhez képest az utolsó hónapot. Egy hónappal előbb 2 és 2,5 kg-mal születtek, szóval nem voltak kicsik. (Durva, mert a lányom 38 hétre 2800 grammal született). 8 hósak a fiúk, na most néha visszasírom a pocakot. :-) 7 és 8 kg-os örökmozgók, (2,5 éves a lányom, ő meg 10,5 kg. Jó, mi? Már nagyobbak mint ő volt 1 évesen.)

Kimondottan mozgáskorlátozottnak éreztem magam az utolsó hetekben szülés előtt, most meg a 3 gyerektől nehéz "megmozdulni".

2011. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

35. héten vagyok, szenvedek!

Este vacsi után nagyon égett a gyomrom, alig kapok levegőt, mozdulni nem tudok.

Egész éjjel azt álmodtam, hogy nagy a hasam, hogy rá tudom tenni az államat .-)

Mi lesz még itt...?

2011. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húúha, én még csak 25 hetes vok, de már akkora hasam van, nagyon nehézkes vok. Lehajolni, cipőt felvenni, már alig tudok, borotválkozni egyáltalán, max kádban fekve. Ha előre dőlök, vagy nem húzom ki magam, olyan bulit csap odabent a babuci, szétrúg :))) Gyomorsav, légszomj, fáj az összes belső szervem, és babucikám meg állandóan a hólyagomat boxoljam.. mi lesz később? Az előzőekre nem emlékszem, hogy ilyen nehéz lett volna, futkároztam a gyerekek után :) Nyűgös vagyok már most :)
2011. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!