Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, de...

6 hetes terhes vagyok, de óriási a hasam, gyomrom, mintha 6 hónapos lennék, úgy fel vagyok fújódva. Reggel is nagy, de délutánra estére hatalmas. Nagyon nyomasztó. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2010. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát lehet h normális! de ha fel vagy puffadva arra van olyan gyógyszer amit kismamák is szedhetnek!
2010. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ. Hogy hányadik baba, hogy milyen a testalkatod úgy általában.

Az hogy estére lesz a "legnagyobb", normális.

Látni kéne ahhoz, hogy meg lehessen mondani, hogy csak "túlizgulod" a dolgot, vagy tényleg van valami probléma. Legközelebb, ha mész a dokidhoz, kérdezz rá.

Jó babavárást!

2010. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is mindig azt éreztem az elején is (22 hetes vagyok) hogy fel van puffadva a hasam de normális dolog, hiszen átalakul a szervezet.

Ha nagyon puffadsz étkezés után, be lehet venni Espumisant vagy Rennie tablettát is, nekem ezeket ajánlotta nyugodt szívvel az orvos.

(emlékszem, 6 hetesen mondták szüleim hogy biztos csak ennyi, nem lehet hogy már idősebb terhes vagyok :))

2010. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!