Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok már úgy hogy kisebb...

Jártatok már úgy hogy kisebb az embrió mint várta a doki?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, naptár szerint 7+4 voltam mikor nézte, 3,3 mm volt, azt mondta 5-6nak kéne lennie de ha jövő héten nagyobb lesz akkor minden ok.Fagyibaba volt, és már a tüszőrepedés is csúszott a 18.nap volt a visszarakás a 21.en, és nem félidőben remélem csak emiatt csúszik a méret is. volt másnál is hasonló? akár sima terhességnél
2011. ápr. 16. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hosszúak a ciklusaim (32-34 nap) és így a peteérés is később van.

A második gyerekemmel a 20. napon pl, és valószínüleg most is akkor volt (próbálkozunk, ovuteszt alapján gondolom). Tehát nekem is egy héttel fiatalabb volt a baba, mint ha a 28 napos tankönyvi ciklust veszik alapul. Nem volt gond, de pl a kiírást is módosították, és a fontosabb vérvételeknél az uh-s kort vették alapul.


Szerintem nincs okod aggódásra, mert tudod is, hogy később volt a beülti!


Gratulálok, és boldog babavárást :)

2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első babám 7 hetesen 9,4 mm volt, a második 8 hetesen 11,2 mm.

Szerintem még nem vagy ennyi idős.

Kb.4-5 hetes.

2011. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15én tették vissza akkor volt 7 sejtes. az volt a 28.napom
2011. ápr. 16. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:
szívverést látott csak a növekedés miatt aggódik
2011. ápr. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!