Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete teszteltem pozitívat....

Egy hete teszteltem pozitívat. Péntekre tervezem az orvost. Nagyon aggaszt hogy állandó alhasi feszülésem van. Normális ez? Cicim nem fáj, nincs hányingerem.

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Nincs kivel beszélnem róla, anyukám már nem él, lány tesóm meg nincs.

Állanó nyomásérzésem van, szúrkálás jellegű, máskor meg tompa nyomás. Ugye nem lesz semmi baj???????


2009. márc. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Az ilyen érzések végig kísérik a terhességet, aggodalomra csak kifejezett görcsök esetén lenne ok.
2009. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, amit érzel. A méhedet tartó feszítőszalagok nyúlnak, hiszen elkezdett fejlődni az embrió, már nő a méhed! Néha lesz olyan is, mikor úgy érzed egy pillanatra erősen belédböknek valamit. Szédítő, de ahogy jön, úgy megy.

Gratulálok a babához! Ne hidd, hogy egyedeül kell mindenre rájönnöd, a védőnő nagyon sokat fog segíteni, tőle mindent megkérdezhetsz!

2009. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,ez teljesen normalis.Nekem mindket terhessegemnel ez volt.Folyton mindjart megjon erzesem volt,kozben tudtam hogy terhes vagyok.Kb.7-8 hetes koromtol pedig emelyegtem, majd hanytam is, de csak a kisfiammal.Vigyazz magadra,es gratula a babahoz!

35 hetes kismami

2009. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, mostmár kicsit nyugodtabb vagyok.
2009. márc. 3. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt első perctől kezdve! Még most is van heti többször is! Pedig már 16+3 vagyok! Gratulálok a babához :)!
2009. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!