Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt terhességmegszakításo...

Aki volt terhességmegszakításon annak mit kellett kórházba vinnie? és milyen volt a közeg, környezet?

Figyelt kérdés

holnap kell mennem, és érdekelne, hogy ti mennyi cuccot, gatyát, milyen bugyit, betétet vagy valami féle dolgot vitettek-e és raktatok a bugyitokban miközben tágultatok? akkor volt vérzés?

illetve a műtőbe kaptatok köpenyt, lepedőt?

4x volt műtétem (nem ilyen jellegű) és mindig adtak zöld lepedőt meg köpenyt, ami később nem volt már rajtam, csak a pizsamám. Hálóinget vigyek?

magánklinikás részlegnél leszek. rendesen a kórházban csak nekem más orvosom lesz. ő fogja a tágítót is felhelyezni?


2011. ápr. 17. 16:15
1 2
 1/18 sumergo ***** válasza:
18%
Missed ab-om volt jó pár éve, a műszeres befejezés előtt jobban véreztem, utána csak kicsit. Nem szeretnéd a babát, vagy baj van vele, ha igen, akkor nagyon sajnálom, ha nincs gond a picivel, akkor nem lehetne, hogy átgondold még 1x?
2011. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

pizsama,betét,tisztálkodási szerek,törölköző...

nekem a tágító fájt nagyon,de vérzés csak másnap,a műtét után volt,akkor is minimális.

amikor feltették a tágítót és műtétnél-akkor kellett csak a kórházi hálóinget felhúzni,amúgy lehettünk a sajátunkban

2011. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Írtam privátba. Légyszi gondold át még egyszer! Ha még nem történt meg, akkor nem késő! Még akár kórház ajtaja előtt is meggondolhatod magad!
2011. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Hálóing, wc papír, tusfürdő, törölköző, betét( én always ultrát vittem), zsepi. Vigyél magaddal ujságot, rejtvényt, hogy ne unatkozz, na meg kaját mert az első napon éjfélig még ehetsz.De amugy adnak enni, de keveset és elég rossz is a kaja.
2011. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezt is nézd meg:


[link]


Mármint ezeknél a kommenteket:


[link]


És még annyit, hogy egy férfinak sincs joga egy nőt abortuszra biztatni! Az ilyen férfival szemben határozottnak kell lenni, és ha kell otthagyni!

2011. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne hagyd senkinek hogy beleszóljon az életedbe, azt tedd amit te jónak látsz. Nekem is volt sajnos egy abortuszom, nagyon megviselt akkor, de túl lettem rajta, mi közösen döntöttünk úgy hogy nem tudnánk felnevelni úgy ahogy kellene anyagi okok miatt. ( már van egy kisfiam). Nekem Ő adott erőt, hogy ő viszont van, és rá kell gondolnom, hogy ő megkapjon mindent.Egyébként én is féltem hogy, az orvosok mit gondolnak majd rólam. De kellemesen csalódtam, szerintem ők is tudják hogy neked a legnehezebb. Velem nagyon kedvesek voltak.
2011. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"És még annyit, hogy egy férfinak sincs joga egy nőt abortuszra biztatni! Az ilyen férfival szemben határozottnak kell lenni, és ha kell otthagyni!"


Persze azt gondolom, hogy szerencsés esetben ő is örülni fog végül, hogy még is meg lett tartva, és megbánja, hogy ilyenre buzdított, már ha Nálad ilyesmiről van szó.

2011. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
papucs, hálóing, kis törcsi, köntös, vmi inni (kb fél liter utánna nagyon szomjas leszel!), rágcsa utána (mert előtte nem ehetsz), könyv, v rejtvény, amíg be nem hívnak (kb 3 óra hossza, ne unatkozz nagyon), betét!!!!! jó nagy!!!!! asszem ennyi...
2011. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Semmit nem kell magaddal vinned. Csak egy jó nagy adag lelkierőt... :(

Adnak hálóinget, amit a tágító felhelyezése után felveszel, és várod a műtősfiút...

Most is hányingerem, ha csak rágondolok...

Iszonyú rettegés, szorongás kap el, amikor már érzed, hogy nincs visszaút... Soha nem felejtem el, a vérnyomásom az egekbe szökött..

A tágító felhelyezése pedig annyira fájt, hogy ott és akkor megfogadtam, hogy SOHA TÖBBÉ!!!!!!!!!!

Neked muszáj?!

De jó lenne, ha még vissza tudnál fordulni... :(((((

2011. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!