Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vákuumos terhességmegszakításo...

Vákuumos terhességmegszakításon fogok átesni. Mennyire kellemetlen a tágító felhelyezése és a tágulás? Altatás nélkül érzéstelenítő szurival a beavatkozás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
A tágitó felhelyezése nagyon kellemetlen és szerintem altatásal kellemesebb lenne. Hány éves vagy és miért szeretnéd a műtétet?
2010. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
A felhelyezés, nekem borzalmasan fájt, majdnem elájultam, úgy toltak vissza a szobába. Utána nem volt fájdalmam. Engem altattak. Missed ab.-om volt.
2010. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
19éves vagyok még tanuló, szüleimmel élek, rájuk vagyok utalva. Ha biztos családi környezetet tudnék a babának biztosítani és mindent meg tudnék adni neki, megtartanám, ám sem anyagilag sem mentálisan nem vagyok még rá felkészülve.
2010. júl. 9. 23:12
 4/36 anonim ***** válasza:
37%

A válaszom nem lesz hasznos, és le leszek pontoza, tudom. :-(


A szexre fel voltál készülve mentálisan és anyagilag? És a fogamzásgátlásra?


A babának fájni fog a vákuum.

2010. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
köszi, hasznos voltál...
2010. júl. 9. 23:15
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi az offért, nem akarlak lebeszélni, csak egy pár sort szeretnék írni neked. Én 29 vagyok, terveztük a babát, de végig úgy éreztem, nem vagyok felkészülve. Még szülés után is fura volt az egész szituáció. Jól elláttam a babát, szoptattam, és szerettem, de idő kellett, amíg beértem, mint anya. Most fél éves a picikém, és imádom, szavakkal leírhatatlan az érzés, az, hogy anya vagyok. Tudod a gyermek mindig jókor, és mindig rosszkor jön. Vagyis nincs megfelelő pillanat, mert minden pillanat az. Az a kis csöppség valamiért téged választott anyukájának!

Még egyszer ne hari, hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2010. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%

és az abortusz tudod milyen mentálisan?

Évekig viseled!

2010. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ebben a helyzetben ez a legokosabb döntés, amit tehetsz...most már kár sopánkodni, hogy nem védekeztetek...Ha egyszer nem tudnád megadni neki azt, amire szüksége lenne, akkor jobb így.Biztos nagyon rossz lesz utána, és sűrűn eszedbe fog jutni, de hidd el, jobb lesz így, mintha megszülnéd a semmire!Aztán legközelebb óvatosan, de tényleg!
2010. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
Én is ezt tenném a helyedben! Még nem hallottam, hogy nem altatással csinálják.
2010. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%

Hajajj, le lettem ám pontozva...:O

Ettől függetlenül a véleményemet vállalom.(bár azért megsúgom, nekem is véletlen baba volt, még tanultam volna tovább s bár nem tartozunk a felső 10ezerbe, megtartottuk és IMÁDJUK)

Amúgy szüleid mit szólnak?

2010. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!