Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogamzásgátló mellett esek...

Ha fogamzásgátló mellett esek teherbe / mindig szedem, csak mi van ha én vagyok az a 2% ami a tájékoztatóra van írva/, és szedem tovább, mert ugye nemtudom, hogy terhes vagyok. Kiderül 5-6hetesen, meglehet tartani a babát? Szóval nem lesz károsodott?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos erre csak azt tudom mondani, hogy már nem egy olyat hallottam, hogy valaki gyógyszer mellett lett terhes és egészséges babája lett. Ilyen pl egyik barátnőm. Nos az ellenkezőjére nem tudok példát.
2009. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem is szedte, és úgy lett terhes. Semmi baja a babának! Én még durvábbat tettem: erős antibiotikumot, lázcsillapítót szedtem, és még tüdőröntgenre is elküldtek 5 hetesen. Mentségemre legyen mondva, nem számítottam babára, mert a dokim szerint a petevezetékeim nem átjárhatók, így csak lombikkal lehetek babás... Teljesen kivoltam, hogy lám, mégis sikerült, és én meg ártottam neki. Még Czeizel Endrét is felkerestem, aki jó pénzért elmagyarázta, hogy az első hat héten őssejtjei vannak a babónak, amikből regenerálja magát, ha nem sikerül, akkor elmegy. A kritikus idő a gyógyszerek miatt a 6-12. hét.

Szóval nem lesz károsodott! A mai antibébiknek már amúgy is alacsony a hormontartalma!

2009. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mai gyógyszerek mellett semmi baj,bár az orvosod tudná megmondani,de valóban én is csak olyat hallottam hogy egészséges baba lett,tényleg régen voltak olyan durva hormontartalmú gyszerek hogy azok károsak lennének,de a maiak már nem ilyenek.
2009. márc. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is igy estem teherbe..szedtem a bogyokat...minden hónapban rendszeresen megvolt, szóval nem is gyanakodtam rá..csak amikor már nött a poco..akkor már 5 hós voltam:)
2009. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utso vagyok ..ja és semmi baja a picinek...már 7 hós:)
2009. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az van,hogy most kéésett 3napot, mindig pontis, és most is csak pár csepp.akkor már nem baba ugye?

még csak 7hónapos az első babánk, persze szeretnénk még, de nem ilyen hamar.

2009. márc. 4. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet és az tuti választ fog adni...utsó vagyok:)
2009. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, az lesz.tényleg az a tuti
2009. márc. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!